Magazin

Oktay Kaynarca Yeni Bir Projeyle Dönüyor! İşte Oktay’ın Yeni Oyuncu Arkadaşı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmasıyla yeni dizisi için merak içinde bırakan Oktay Kaynarca, heyecan yaratacak dizisiyle ekrana dönmek için son hazırlıklarını yapıyor.

Sevilen oyuncunun dizideki partnerinin ismini görenler, gözlerine inanamadılar. Ekrana yeni bir hava katacak dizide Oktay Kaynarca’dan ilk açıklama…

Sevilen oyuncu Oktay Kaynarca dizide yer alacak ve yeni sezonda ATV ekranında yayınlanacak.
Ben Bu Cihana Sığmazam dizisin ismiyle herkesin dikkatini çeken bu dizi için hızla hazırlıklara girişildi. 2022’e girmesiyle birlikte senaryo, ekip oluşturma, çekim yerleri gibi önemli hazırlıklar yapıldı. Bu hazırlık süreci tamamlandı.

Birce Akalay Düşünülüyordu!

Oktay Kaynarca’nın dizide yer almak için birçok ünlü isim ile görüşme halinde olduğu biliniyor. Birce Akalay bu isimlerin arasında biriydi ancak geçen hafta güzel oyuncu hala net bir karar vermediğini ifade etti. Oktay Kaynarca’nın yeni dizisindeki isim Pelin Akil olmasıyla herkesi şaşırtan bir durum olduğu ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Beraberlerdi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de Bahar rolünü oynayan Pelin Akil, bir kez daha Oktay Kaynarca’nın partneri olarak oynayacak. Eşi Anıl Altan ile Disney gecesinde görüntülenen Pelin Akil, yeni dizisi hakkında heyecanlandıran ilk bilgileri verdi.

Pelin Akil, şunları söyledi: “Daha yeni bittiği için bir şey söyleyemem. Oktay ile çalışmak gerçekten çok eğlenceli. O iyi bir oyuncu arkadaşıdır. Güzel bir hikâye ile başlıyoruz. Sürprizlerle bekliyoruz” dedi.

Yeni başlayacak dizide Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan ve Özbekistan gibi Türk ülkelerinde de çekilecek. Dizinin tarihi de oldukça ilginç ve birçok izleyici yeni sezon öncesi dizi hakkında daha fazla detayları öğrenmek için sabırsızlanıyorlar.

Disney platformunda yer almanın çok iyi olduğunu ve kendisinin de merak ettiğini söyleyen Pelin Akil, “Çok heyecanlı ve merak içerisindeyim” diye ifade etti.

Disney Plus’ta Yayınlanacak Mı?

Anıl Altan, Disney Plus platformunun da rekabet için fazla önemli olduğunu ve eşiyle aynı heyecanı paylaştığını belirtti. İkilinin Disney Plus’ta çalışmalara birlikte katılmaya istekli olduğunu da açıklamalarına ekledi.
Anıl Altan, hem uzun metrajlı filmleri hem de başka projeleri görüştüklerini ve içine sinen bir projeyle sete dönmek için sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinin Konusu

Onur Tan’ın genel yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosunu Mahinur Ergun ve Alican Yaraş gibi tanınan önden gelen başarılı yazarları yazdı.
Yurt dışından sahnelerin de yer aldığı dizide Kaynarca, “Cezayir” karakterine hayat verecek. Kaynarca’nın annesini Işıl Yücesoy’un canlandıracağı dizi oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuyla izleyiciye sunulması için hızla hazırlıkları devam ediyor.
Yeni sezonda ATV’de ekrana gelecek dizide Pelin Akil, Kaynarca’nın dizi arkadaşı olacak. Akil, Doktor “Firuze” rolünü canlandıracak.

Oktay Kaynarca Kimdir?

1965 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Babası Malatyalı, annesi Elazığlıdır. Ebeveynleri Almanya’da çalışırken, İstanbul’un Üsküdar semtinde yaşayan anneannesi ile büyüdü. Ortaöğrenime Üsküdar Lisesi’nde başladı ve Hopa Lisesi’nden mezun oldu. Fiat fabrikasında elektrikçilik yaptı.

Bu esnada konservatuvar sınavına yoğun çalışıyordu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girdi ve Tiyatro alanında oyunculuk öğrenimi aldı.

Öğrencilik zamanlarında sahne, televizyon ve sinema alanında deneyim kazandı. Turgut Özakman’ın “Duvarın Ötesinde” adlı oyunuyla Ege Tiyatrosu’nda ilk kez sahneye çıktı.

1989 yılında Konservatuar’da okurken TRT1’de yayınlanan Gençler dizisine katıldı. 1990’da Yavuz Turgul’ un yönettiği Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni ve 1991’de Tomris Giritlioğlu’nun yönettiği Suyun Öte Yanı adlı filmde rol almaya başladı ve tanınan bir oyuncu oldu.

Başa dön tuşu