Magazin

Kabe’de kelime-i şehadet getirip Müslüman olan ünlü model kim?

Fransa’nın ünlü modeli ve şov yıldızı olan isim sosyal medyadan tüm takipçilerine Kabe’de kelime-i şehadet getirerek Müslüman olduğunu duyurdu. İşte Müslüman olan o ünlü model…

Kabe’nin önünde çektiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşarak “Hayatımın en mutlu anları” notunu düştü. Reality Show yıldızı Marine el Himer, resmi internet hesabından yapmış olduğu videolu paylaşım ile Müslüman olduğunu ve İslam dinine geçtiğini herkese duyurdu.

Yaptığı paylaşım ile aylar önce Müslüman olduğunu aktaran el Himer, sosyal medya hesabından Kabe’de çekilmiş olduğu fotoğraflarını paylaştı.

“Manevi yolculuk, bana rehberlik edecek”

El Himer yaptığı paylaşımın altına şu notu düştü:

“Bu anlar hayatımın en mutlu anlarını yaşattı bana. Tam o anda yaşadım mutluluk ve duyguların tarifini anlatacak bir kelime dahi yok. Yaşadığım manevi yolculuğun bana hayatım boyunca rehberlik edeceğine inanıyorum.”

Sözlerinin ardından kendisine destek olan herkese teşekkürlerini ileterek din değiştirmenin utanılacak ve çekinilecek bir durum olamadığını ve isteyen herkesin özgürce hayatını sürdürebileceğini ifade etti.

Başa dön tuşu