Spor

 Gabriel Barbosa ocak ayında Fenerbahçe’ye mi geliyor? Menajerinden açıklama var!

Sezona büyük bir enerjiyle başlayan ve bu zamana kadar oynadığı maçlar ile kendi rekorunu kırmış olan Fenerbahçe’de ocak ayı için transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertli takım Jesus’un gelmesiyle birlikte transferde tek odağıPortekizli çalıştırıcıya verdi. Fenerbahçe Jesus’un eski öğrencisi Gabigol’i ekibine katmak istemiş ancak transferi yapamamıştı. Brezilyalı golcününün menajeri transfer hakkında bazı açıklamalar yaptı. Transfer ile ilgili o detaylar…

Jesus’un verdiği rapordan yola çıkarak transfer politikasını belirleyen Fenerbahçe yönetimi, Portekizli hocanın istediği oyuncuların kapısını çalmaya devam ediyor. Transfer döneminde Jesus, forvet hattına eski öğrencisini ekibe katmayı istemişti.

Fenerbahçe’nin ocak ayında gerçekleştireceği transfer dönemi için Jorge Jesus’un isteği üzerine eski öğrencisi Gabigol’ü sarı lacivertli takıma katacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialara çok sürmeden Brezilyalı gazeteci Jorge Nicola’dan yanıt geldi.

Fenerbahçe ile temas sağlanmadı

Jorge Nicola, YouTube’da yapmış olduğu bir yayında konuya ilişkin olarak “Bu videoyu yüklemeden önce oyuncunun menajerleri ve Flamengolu yöneticilerle bir görüşme sağladım. Flamengo’dan hiç kimse bu konuyla alakalı ilgili bir bilgileri olmadığını ifade etti. Gabigol’ün menajerlik şirketinden biri de, Fenerbahçe’den kendileriyle bir temas sağlamadığını söyledi.” açıklamalarında bulundu.

Tek teklif var

Brezilyalı bir gazeteci Gabigol’a Premier Lig’den teklif geldiğini ifade ederek, “Son zamanlarda Gabigol için sadece İngiltere’den bir teklif geldi. Aston Villa, Gabigol’ün istenilen gol sayısına ulaşılması ile kesin olarak satın alınması şartı sunarak bir sezon için 10 milyon Euro’luk bir kiralama teklifi yaptı. Teklif ise Flamengo tarafından reddedildi” şeklinde açıklama yaptı.

Başa dön tuşu