Magazin

En Güzel Sürpriz Üç Başarılı İsim Aynı Dizide Bir Araya Gelecek

Yaşanan güzel bir sürprize göre bu dizide rol olan üç başarılı ismin yeni bir projede bir araya geleceği öğrenildi. Yeni dizi Senden Daha Güzel bu sezon dizi gündemine oturmayı da başaracak. Üç başarılı ismin bir arada olacağı Senden Daha Güzel çok güzel bir sürprizi de beraberinde getirecek.
Güzel bir sürpriz oldu Erkenci Kuşun 3 oyuncusu Senden Daha Güzel dizisinde buluşacak manşetli haber gündemi sallamayı da başardı. Fox TV ekranlarını süsleyen yeni dizi Senden Daha Güzel ilk bölümü ile salı akşamı yayına geçti.

Senden Daha Güzel Dizisi 3 İsmi Bir Araya Getirerek Dikkat Çekiyor

Bir döneme Star TV ekranlarında damga vuran Erkenci Kuş dizisi büyük bir hayranlıkla izleniyordu. Ünlü isimlerin rol aldığı dizi Star TV ekranlarının gözde yapımları arasındaydı. Reytinglerde de fırtınalar estiren dizide güçlü oyuncu kadrosu seyirciden de tam not almayı başarmıştı. Şimdilerde ise bu önemli dizide rol olan üç ismin Fox TV’nin yeni yapımı olan Senden Daha Güzel dizisinde bir araya geldiği konuşuluyor. Erkenci Kuş dizisinde ki karakterlerden olan Muzo Ceycey Mihriban ve Deren yeni projede yeniden bir araya geldi. Bu ise Erkenci Kuş hayranları için çok güzel bir sürpriz oldu.

Sevilen Simalar Yeni Dizi Senden Daha Güzel de Beraberler

Erkenci Kuş dizisinin sevilen simalarından olan dört başarılı isim Fox TV’nin yeni dizilerinden Senden Daha Güzel de bir araya geldiler. Sevinç Erbulak, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik ve Cihan Ercan dörtlüsü yeni yaz dizisi olan Senden Daha Güzel de buluşmanın heyecanı içerisindeler. Bu ise Erkenci Kuş dizisi fanları için önemli ve çok güzel bir sürpriz olarak yansıdı. Ekranların ve dizinin en sevilen simaları ve karakterleri yeni dizide bir araya gelerek dikkat çekmeyi de başardılar. Fox TV ekranlarında salı akşamı başlayan dizi sürprizleri de beraberinde getirdi.

Gold Film Yapımcıları Sevilen İsimleri Bu Dizide Buluşturdu

Gold film ile yeni dizide çok farklı bir hikâye ele alınıyor. Fox TV ekranlarında geçtiğimiz hafta start veren Senden Daha Güzel dizisinde bir çok başarılı oyuncu rol alıyor. Erkenci Kuş dizisinde rol alan oyuncuların yanı sıra Ebru Cündübeyoğlu, Gözde Kaya, Berat Yenilmez görev alacak. Bu dizi sürprizlere de açık bir şekilde izleyicilerle buluşuyor. Erkenci Kuş dizisinde rol alan oyuncuları buluşturan dizi daha ilk bölümü ile reytinglerde başarı elde etti. Her hafta salı akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi bir cerrahın maceralarını konu alacak. Senden Daha Güzel isimli dizi Gold yapım imzasını taşıyor.

Başarılı İsimler Senden Daha Güzel Dizisinde Bir Arada Olacaklar

Fox TV ekranlarında yaz dönemine damga vuracak olan yeni bir dizi daha başladı. Senden Daha Güzel isimli yeni dizide yönetmen koltuğunda ketche lakaplı Hakan Kırvavaç oturacak. Ünlü ve başarılı isimlerin rol aldığı dizide Gaziantep’ten gelen bir cilt uzmanı ile İstanbul da görev yapan ve şımarık bir cerrahın aşkı ele alınacak. Yeni dizide dikkat çeken diğer bir detay ise Erkenci Kuş oyuncuların bu dizide yeniden bir arada olmaları oluşturacak. İlk bölümü yayınlanan dizi yaz aylarına da damga vuracak. Senden Daha Güzel isimli yeni dizi salı günü akşamı ikinci bölümü ile Fox TV’de yer alacak.

Başa dön tuşu