Magazin

Ekranların Yeni Heyecanı Tozluyaka

Yeni bir soluk yeni heyecanı yansıtan farklı yaşamları tek bir dizide görebileceğiniz Tozluyaka, yaz aylarının muhteşem dizilerinden olmaya aday. Tozluyaka ile birbirinden farklı ve heyecanlı olaylara ortak olacak, yeni bir bakış açısına tanık olacaksınız. Hayatın içinden geçen sahneleri ile hem aşina olup hem de samimiyeti hissedeceksiniz.

Tozluyaka İle Bitmeyen Maceralar!

Ekranlara yansıyan ilk tanıtımı ile bir mahallenin içinde yetişen gençlerin yaşam mücadeleleri ve dostluklarını anlatan sıcak bir dizi. Dizinin enerji dolu yapısı ekranlara yansıyan görüntüleriyle destekleniyor. Öte yandan dizinin hareketli olacağı yansıyan diğer bir unsur. Bir kültürle yetişmiş olan gençlerin kendi çabaları, dostlukları ve aynı zamanda mücadeleleri anlatılıyor.

Ekranlarda hiç düşmeyen enerjisi ile her zaman yerini koruyacak bir gençlik dizisi. Tozluyaka iki farklı dünyaya ait gençlerin birbirleri olan ilişkisini ekran önüne getiriyor.

Farklı kültürle ait gençlerin mecralarını konu edinirken, sınıf farkına karşın birbirlerine olan samimi yaklaşımlarına yer veriyor. Tozluyaka bir mahalle kültürünü yansıttığı gibi aynı zamanda gençlerin karşılaştığı olayları samimi bir ifadeyle ekran önüne yansıtır. Tozluyaka gelişen dostlukların aşamalarını sunarken, bazen de kırgın mücadeleleri ustalıkla izleyiciye verecektir.

Duygusal bir içtenliğinin yakalayacağı hikâye ile umutlar profesyonel bir şekilde sunulacaktır. Dizi içinde farklı dünyaların tek bir hikâyede verilmesi yüksek heyecanı desteklemektedir. Hareketli yapısını tanıtımı ile izleyiciye hissettiren hikâye, hayatın içinden güçlü duygularla izleyiciye seslenmektedir.
Bütünleştirici konusu ile umudun en güzel haliyle sunulduğu dizi, ekranlarda yerini 27 Haziran Pazartesi günü alacaktır.

Gençliğin çabaları, hayata duruşları, umutları ve karşılaştığı olaylar tek bir diziyle ekrana gelecektir. Tozluyaka içerdiği heyecan dolu hikâyeleri ile izleyenleri ekrana bağlayacak ve umutları hep canlı tutacaktır. Birbirinden farklı sahneleriyle herkesi büyüleyecek olan dizi, ekranların yeni heyecanı olmaya hazır.

Gençlerin hareketli mücadeleleri devam ederken bir yandan hayatlarıyla olan ilişkisi zevkli bir şekilde sunulacaktır. Tozluyaka yaz aylarında keyifli bir şekilde ekrana yansıyacak olan sahneleri ile vazgeçilmezler arasında olacaktır. Gençlik ve heyecanı konu alan dizi maceraları ile ekranları etkileyecektir.

Tozluyaka Dizisiyle Ekrana Yansıyan Kalite

Tozluyaka Fox TV ekranlarından izleyiciye heyecan dolu yepyeni bölümleriyle sunulacaktır. Bir çok ünlü ismin yer aldığı dizide, NTC Medya imzası bulunmaktadır. Senaryosunu Yekta Torun hazırlarken, Semih Bağcı ise yönetmenliğini üstlenmektedir. Usta bir yönetmenin koltuğundan çıkacak olan dizi, yapım ekibinde, yapımcılar Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp yer almaktadır.

NTC Medya kalitesi ile ekrana yansıyacak olan dizi yeni bir heyecanı konu edinecektir. Birçok ismi yer aldığı dizide gençlikle yansıyan enerji ve umut dolu bir birliktelik sunulacaktır. Dizinin önemli isimlerinden biri olan Emre Kınay bulunurken, pek çok oyuncuda eşlik etmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Miraç Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Durukan Çelikkaya, Can Bartu Aslan, Duygu Özşen, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Serra Pirinç ve Ahmet Hakan Zavlak yer almaktadır. Tozluyaka oyuncu kadrosuyla yeni maceraları ekrana taşıyacaktır. Ekranların yeni yüzü olmaya hazırlanan dizi, canlı içeriği ile tüm izleyenleri etkileyecektir.

Senaryonun ustaca kaleme alındığı dizide, gelişen olaylar izleyiciye heyecanlı bir şekilde yansıtılacaktır. Dizinin daha ilk tanıtımı ile heyecan usta bir şekilde sunulmuştur. İzleyenlere keyifli dakikalar sunacak olan dizi 27 Haziran Pazartesi günü Fox TV ekranlarından izleyiciye verilecektir. Dizinin haber bülteninden sonra saat 20.00 ‘de ilk bölümü izlenecek. Tozluyaka birbirinden farklı heyecanları ile ekranların yeni yüzü olmaya aday.

Başa dön tuşu