Spor

Beşiktaş’tan Transfer Açıklaması! Avrupa Defteri Rafa Kaldırılmadı

Beşiktaş’tan transfer duyurusu… Beşiktaş, yeni Süper Lig sezonuna hazırlanırken Rıdvan Yılmaz emin değil. Gökmen Özcan, Eintracth Frankfurt ile anlaştığını söyledi. Rıdvan Yılmaz’ın transferindeki son gelişmeleri Tivibu Spor’a anlattı.

Beşiktaş, yeni Süper Lig sezonuna hazırlanırken Rıdvan Yılmaz emin değil. Rıdvan Yılmaz’ın Eintracth Frankfurt ile anlaştığı iddia ediliyor. Gökmen Özcan Tivibu Spor’a transferiyle ilgili son durumları aktardı.

Rıdvan Yılmaz’ın Avrupa rüyasının bu sezon olmayabilir. Gökmen Özcan, ilerideki sezonlarda gerçekleşeceğini ifade etti. Avrupa’nın defteri rafa kaldırıldığını söylemiyorum. Beşiktaş yöneticileriyle görüştüm. ‘Oyunculara ihtiyaçları olan desteği vereceğiz’ diye ifade etti.

Rıdvan Yılmaz Kimdir?

Rıdvan Yılmaz, 21 Mayıs 2001 tarihinde İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde doğdu. Sol bekte oynayan 1.74 cm boyundaki genç oyuncu, futbola İstanbul’da erken yaşta başladı. Çocukluk ve gençlik yıllarında İstanbul’da eğitim görmüştür. Rıdvan Yılmaz, Türk futbolunun geleceğin en önemli yetenekleri içindedir. Kısa zamanda Beşiktaş’ın A takımına yükseldi. İlk 11’in vazgeçilmezi haline gelen yeteneği her gün artarıyor.

Rıdvan Yılmaz Kaç Yaşında?

Rıdvan Yılmaz, Beşiktaş’ın en önemli genç yeteneklerinden biridir. 21 yaşındadır. 1 Mayıs 2001 doğumludur. Başarılı oyuncu şu anda profesyonel olarak Beşiktaş A’da görev yapmaktadır. Gün geçtikçe büyüyen genç yetenek, erken zamanda ilk 11 formayı kaptı. Sol bek görevini yerine getiren ve iyi bir performansa sahiptir.

Rıdvan Yılmaz Hangi Takımlarda Oynadı?

Rıdvan Yılmaz, 2013 yılında Beşiktaş altyapısında futbola başladı. Beşiktaş’ta da başarı sağlayarak A takıma yükseldi. Ağırlıklı olarak U14, U15, U16, U17, U19 ve U21 takımlarında forma giydi. Genç oyuncu, kısa sürede A takıma yükseldi. Başarılı oyuncu, özellikle U19 formasıyla 41 maça çıktı. Süper Lig maçında ilk 11’de yer aldı. A Takımı ile sahayı fethetmesi ve takım antrenmanları ile önemli bir deneyim kazandı. Bu sayede sol bek görevini kimseye vermedi.

Bu yüzden A milli takımının radarına yakalandı. Genç oyuncu, hem Beşiktaş hem de A milli takım için vazgeçilmezler arasına girdi. Rıdvan Yılmaz, futbol kariyerine doğrudan Beşiktaş’ta başladı. Günden güne performansını artırarak A takıma kadar ulaştı. Kısa sürede yeteneğini ortaya koydu. Sergen Yalçın`ın gözdesi haline gelmişti ve sol bekte oynuyor. Gerektiğinde stoper veya ön libero olarak da oynayabiliyor. Genç oyuncu, sol bek olarak görevini en iyi şekilde yapmaya devam ediyor.

Beşiktaş’ta Hangi Oyucular Yer Alıyor?

Rachid Ghezzal, Gedson Fernandes, Ersin Destanoğlu, Emirhan İlkhan, Romain Saïss, Valentin Rosier, Emre Bilgin (Kaleci), Atiba Hutchinson bulunuyor. Ayrıca Georges-Kévin N’Koudou, Kenan Karaman, Josef de Souza, Francisco Montero, Adem Ljajić, Umut Meraş, Emirhan Delibaş, Necip Uysal, Welinton, Ajdin Hasić, Salih Uçan, Kartal Kayra Yılmaz gibi oyuncular yer alıyor.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Ahmet Nur Çebi 1959 yılında Trabzon’da doğdu. 1978 yılında TED Karabük Üniversitesi’nden mezun oldu. 1983 yılında Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’ni tamamladı. Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Nur Gemicilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri başkanıdır. Kaptan Şirketler Grubu Başkan Vekili’dir. Türkiye Karabük Çelik Şirketi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haddeciler Derneği Başkanlığı yaptı. Halen Demir Çelik Üreticiler üyesi olarak devam ediyor.

29 Mayıs 2022 Beşiktaş Genel Seçiminde Beşiktaş Kulübü Başkanlığına seçildi. Beşiktaş Olağan Seçim Genel Kurulu’nda Ahmet Nur Çebi yeniden başkan seçildi. Çebi ve ekibi üç yıldır yeniden seçildi ve 4423 oyun 2777’sini kazandı. Fuat Çimen 1190 oy aldı. Evli ve üç çocuğu vardır. İngilizce diline hakimdir.

Başa dön tuşu