Ekonomi

Ziraat Bankası sessizliğine uzun süre devam edemedi! Emekli maaş promosyonlarına yeni zam haberini duyurdu!

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası emeklileri sevindirecek güzel haberi duyurdu. Maaş promosyonları konusunda diğer tüm bankalar gibi Ziraat Bankası da sürdürmüş olduğu sessizliğini bozdu ve emekli promosyonlarına zam yaptı.

Eleştirilere sessiz kalmadı, zam haberini duyurdu

Ziraat Bankası tarafından emeklilerin yüzünü güldürecek emekli promosyonlarına zam haberini duyurdu. Emeklilere kendini telafi ettirecek bir haber bu kez Ziraat Bankası bünyesinden geldi. Kamu bankalarının bünyesinde bulunan ya da 3 yıllık yeni sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar, maaşlarını zamlı olarak almaya başlayacaklar. Zamlı promosyon ücretleri Kasım ayı itibari ile başlayacak. Banka yeni promosyon rakamlarını da duyurdu. İşte zamlı emekli promosyonları hakkında tüm merak edilen detaylar…

Ziraat Bankası ani bir karar ile emekli maaş promosyonlarına zam yaptı. Emekli maaşını kamu bu kamu bankasından alan emekliler binlerce lira promosyon alma hakkına sahip olacaklar. Emekli maaşını Ziraat bankasına taşıyan emekliler artık maaşlı ödemelerden faydalanabilecekler. İşte emekli promosyon maaşlarının zamlı rakamları:

Zamlı promosyon rakamları

3.500.-TL’ye kadar emekli maaşı olan kişilere 3.000.-TL,

3.500.-TL – 7.500.-TL arası emekli maaşı olan kişilere 3.500.-TL,

7.500.-TL – 10.000.-TL arası emekli maaşı olan kişilere 4.500.-TL

10.000.-TL’den fazla emekli maaşı olan kişilere 5.000.-TL 3 (üç) yıl için peşin promosyon ödemelerini gerçekleştirecek.

Başa dön tuşu