Güncel

Zeytinliova’da 32 kilometrelik hat için imalat başladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün müjdesini verdiği Akhisar ilçesi Zeytinliova Mahallesi’nin içme suyu sorununu çözecek 32 kilometrelik içme suyu terfi, iletim ve şebeke hattı projesinde imalatlara başlandı.

MANİSA (İGFA) – MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer ile Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan, Emir mahallesi muhtarı Gülten Demir ile bir araya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve ilçelerinde içme suyu kalitesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik dev yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün müjdesini verdiği Akhisar ilçesi Zeytinliova Mahallesi’nin içme suyu sorununu çözecek 32 kilometrelik içme suyu tanıtım, iletim ve şebeke hattı projesinde imalat çalışmalarına başlandı. aylar. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, MASKİ İlçe Başkanı Murat İpek ve yetkili personel, mahalle muhtarı Gülten Demir ile bir araya gelerek projeye ilişkin detayları paylaştı.

DEV BİR YATIRIMLA MAHALLENİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün müjdesini verdiği Akhisar ilçesi Zeytinliova Mahallesi için hazırlanan 32 kilometrelik içme suyu tanıtım, isale ve şebeke hattı projesinde imalat çalışmalarına başlandı. Geçtiğimiz aylar. Zeytinliova Mahalle muhtarımız Gülten Demir’i ziyaret ederek detaylı bilgi verdik. İnşallah bu yatırımımız tamamlandığında Zeytinliova’ya daha sağlıklı ve kesintisiz içme suyu kazandırmış olacağız. “İyi şanslar” dedi.

Başa dön tuşu