Magazin

Zengiz Kız kadrosuna çok yetenekli bir oyuncu daha katıldı

Yeni sezonda FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan başrollerini Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ın paylaşacağız Zengin Kız’ın kadrosu genişliyor. Yeni sezonun iddialı yapımları arasında olacak olan zengin kız dizisinin kadrosuna Çok yetenekli ve yakışıklı bir oyuncu daha katıldı.

FOX TV ekranlarında Medyapım tarafından hazırlanacak olan zengin kız dizisi yeni sezonda yayın hayatına başlayacak. Merve Girgin ve deniz Aksoy’un birlikte hayata geçirecekleri projenin kadın başrolü Alina Boz olmuştu. Erkek başrol ise Geçtiğimiz günlerde açıklanmış ve Sadakatsiz dizisiyle Yıldızı parlayan Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Emir Tekin başrolü kapmıştı. Diğer başrolleri ise Hazal Filiz Küçüköse ve Nazan Kesal oldu.

KADROYA YAKIŞIKLI BİR OYUNCU DAHA KATILDI

Zengin Kız dizisinde Alina Boz zengin olma hayalleri kuran bir bebek bakıcısına hayat verecek. Alina Boz’un eski hayatındaki erkek arkadaşını canlandıracak oyuncu da uzun zamandan beri Merak konusuydu. Nihayet Yiğit rolüne hayat verecek olan isim belli oldu. Genç oyuncu Baran Bölükbaşı zengin kız dizisinde Alina Boz’un eski erkek arkadaşı Yiğit’e hayat verecek. Son dönemlerde Yıldızı parlayan isimlerden olan ve bu sezon çok teklif alan Baran Bölükbaşı, zengin kız dizisinin hikayesini sevdiği için kabul etti.

ZENGİN KIZ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Zengin kız dizisinde bebek bakıcısı olan Zeynep, sorumsuz bir anne ve babası olması nedeniyle genç yaşında sorumluluk altına girmek zorunda kalıyor. Sürekli yaşadığı hayattan şikayet eden Zeynep zengin olma hayalleri kuruyor. Bir gün Zeynep’in eline çanta dolusu para geçiyor. Zeynep’in hayatı o günden itibaren değişiyor.

Başa dön tuşu