Güncel

Yıldız Tilbe Kaza Yaptı Yaralı Mı Durumu Nasıl?

Yıldız Tilbe Kaza Yaptı Yaralı Mı Durumu Nasıl? Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe kaza yaptı yaralı mı sağlık durumu nasıl yaralı sürücünün durumu nasıl işte tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Yıldız Tilbe Kaza Yaptı Yaralı Mı Durumu Nasıl? Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe kaza yaptı yaralı mı sağlık durumu nasıl yaralı sürücünün durumu nasıl işte tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe Maltepe’ nin İdealtepe mahallesinde trafik kazası yaptı. Başarılı sanatçı bir motosikletli ile çarpıştı ve ambulans gelene kadar yaralı sürücünün başında bekledi.

Ambulans gelene kadar motosikletlinin başından ayrılmadı!

Gerçekleşen kaza anından sonra otomobilinden inerek düşen motosikletlinin yanına koşan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, ambulans gelene kadar motosiklet sürücüsünün başından ayrılmadı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri ve polis sevki ardından Yıldız Tilbe ise sürücü ambulansa bindilirken de eşlik etti. Motosiklet sürücüsü kazada hafif yaralanmış ve olay sonrasında gelen ambulans ekipleri ile hastaneye kaldırıldı.

Yıldız Tilbe ise motosiklet sürücüsünün hastaneye sevki ardından polis merkezine giderek ifade verdi.

Kazayı gören Dursun Kaya, “Kadıköy istikametine giden motosiklet, kırmızı ışıkta geçmeye çalışırken araç da dönüyordu. Sürücüyü gördüm kadındı ama kim olduğunu bilmiyordum. Ambulansı aradık. Üzgün bir hali vardı. Yıldız Tilbe olduğunu yine bilmiyordum. Sonradan gördüm Yıldız Tilbe hanım dediler. Yıldız Tilbe de başında gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu.” şeklinde ifadeleri ile kazayı ve kaza sonrasını anlattı.

Yıldız Tilbe Kimdir?

Başarılı sanatçı Yıldız Tilbe 16 Temmuz 1966 yılında İzmir’ in Konak ilçesine bağlı olan Gültepe semtinde dünyaya gelmiştir. Kürt ve Zaza kökenli bir ailenin altı çocuğunun en küçüğü olan başarılı sanatçının takma adı Yadigar’ dır.

Annesi Tuncelili ve zaza kökenlidir, babası ise Ağrılı ve kürt kökenlidir.

Küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye başlayan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, 18 yaşından önce evlenmiştir ve bu evliliğinden Sezen Burçin isminde bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 5 yıl evli kalan başarılı sanatçı eşi Güngör Karahan’ dan ayrılmıştır ve İzmir’ in çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yaparak kariyer hayatına merhaba demiştir.

Sahne hayatına ilk kez 1990 senesinde Cengiz Özşeker’ in patronu olduğu bir kulüpte başlayan başarılı sanatçı, 1991 senesinde Sezen Aksu’ nun kendisinin dinlemesi ile sonrasında da kendisine vokalistlik teklif etmesi ile İstanbul’ a taşınarak sanatçılık kariyerine merhaba demiştir. Sezen Aksu’ nun evine taşınan başarılı sanatçı, Sezen Aksu’ nun konserlerinde ve albümlerinde vokalistlik yapmıştır.

Başa dön tuşu