Güncel

Yeni Boşanan Ceren Moray Biriyle Görüntülendi

Ceren Moray’ın hayatında biri mi var, açıkladı. Ceren Moray ve yanındaki arkadaşı dikkat çekti

Fransız olan Nico Brun ile beş senelik evliliklerini bir anda bitiren güzel oyuncu boşanma sonrasında açıklamada bulunarak toparlanmaya çalıştığını söylemişti. Güzel oyuncu Ceren Moray, önceki gün Cihangir’de objektiflere yansıdı. Oyuncu Ceren Moray’ın erkek arkadaşı ile taksi bekledikleri esnada magazin muhabirlerini fark edince paniklemesi dikkat çekti. Ünlü oyuncu magazin muhabirlerinden kaçmak için mekana bir kez daha girdi. Birkaç dakika sonra mekandan çıkan Ceren Moray açıklamaları ile gündem oldu.

Nico Brun ile 2017’de Bodrum’da Türkbükü’nde evlenen güzel oyuncu geçen ay Fransız eşinden ayrılma kararı almıştı. Tek celsede yollarını ayıran çiftten Ceren Moray yakın arkadaşı Demet Evgar ve Levent Babataş’ın düğününe katılarak arkadaşının mutlu gününde yanında olmuştu. Ünlü oyuncu boşanmadan sonra toparlanmaya çalıştığını açıkladı. Kısa sürede bu durumu atlatacağını söylemişti.

Ünlü oyuncu Youtube’da yayınlanan bir programda kayınvalidesi ve kayınpederi ile anlaşabilmek için Fransızca kurs aldığını dile getirmişti. “Babam da ingilizce dersi aldı anlaşmak için ama tanışma yemeğinde kimse ona bir şey sormayınca masaya vurarak ‘My name is Celal’ dedi adamcağız” ifadelerine yer vermişti. Eşi ile aralarının iyi olduğunu da söylemişti fakat bir süre sonra çifte nazar değdi.

Cihangir’de bir mekandan çıkarken objektiflere takılan ünlü oyuncu Taksi beklediği sırada flaşların patlaması ile şok yaşadı. Panik yapan Ceren Moray ve arkadaşı mekana geri kaçtılar. Mekan içindeyken muhabirlerin gitmesini beklediler. Fakat daha sona çıktılar. Magazin muhabirlerinin “Ceren Hanım, yanınızdaki erkek arkadaşınız sanırım onunla beraber içeri kaçtınız. Yeni bir ilişki mi yaşıyorsunuz hayırlı olsun diyelim mi” şeklindeki sorularının ardından Moray “Yakın bir arkadaşımla beraberdim. Evime gideceğim. Yanımdaki erkek arkadaşım gerçekten yakın bir arkadaşım.” ifadelerine yer vererek yeni bir ilişkiye başladığı iddialarını yalanladı.

Oyuncunun yanında olan arkadaşı ise mekandan sonra çıktı ve alkolün etkisi ile ayakta durmakta zorluk yaşadığı dikkat çekti. Magazin muhabirlerine bakarak “Ne yapıyorsunuz siz ben sabahtan akşama kadar soğan sarımsak ve pırasa doğruyorum. Ceren ile alakam yok ki.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu