Güncel

Yasemin Allen ve Tolga Güleç Ayrıldılar Mı İlk Kez Açıkladı

Yasemin Allen ve Tolga Güleç beraber mı? Yasemin Allen ayrıldı mı, sevgilisi kim?

İngiliz Asıllı oyuncu Yasemin Allen ve kendisi gibi oyuncu olan Tolga Güleç bir süredir aşk yaşıyorlardı. İkili hakkında ayrılık iddialarının ardı arkası kesilmezken oyuncu Allen’den konu hakkında açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde ünlü çiftin ayrıldığına dair dedikodular kulislerde konuşulmaya başlamıştı. Çıkan bu iddiaların ardından ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen bir fotoğrafla bu iddialara cevap verdi.

Merhamet, Şeref Meselesi gibi diziler ile tanınan güzel oyuncu Erkek Severse dizi setinde Tolga Güleç ile tanışıp aşk yaşamaya başlamışlardı. Yasemin Allen çifti magazin basınından uzak bir aşk yaşamayı tercih ediyorlardı. İkilinin aralarının açıldığı iddia edilmişti. Fikir ayrılığı yaşadıkları söylenen çiftin ayrıldığı söylenmişti. Çıkan haberlerin ardından güzel oyuncu Yasemin Allen’den konu hakkında açıklama geldi. Yasemin Kay Allen’dan bu olaylardan sonra sevgilisi Tolga Güleç ile yan yana fotoğraf paylaştı.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla beraber ayrılık iddialarını yalanlayan güzel oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkat çekiyor. 32 yaşındaki ünlü oyuncu Suna Yıldızoğlu ve İngiliz Dudley Allen’in kızıdır. Su ve Ateş, Dönerse Senindir isimli filmlerde oynamıştır.

32 yaşındaki İngiliz asıllı Türk oyuncu Yasemin Kay Allen; Elif, Kavak Yelleri, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl, Şeref Meselesi, 46 Yok Olan, İyi Günde Kötü Günde, Menajerimi Ara gibi dizilerde oynamıştır.

40 yaşındaki sevgilisi Tolga Güleç ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünden mezun olduktan sonra birçok dizi ve filmde yer almıştır. Bunlardan bazıları; Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Hayat Ağacı, Son Çıkış, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Seni Kalbime Yazdım, Fazilet Hanım ve Kızları, Kızım Gibi Kokuyorsun, Masumiyet, Leke, Yüzleşme, Kırmızı Oda, Erkek Severse gibi projelerde yer almıştır. 2013 yılında Yeliz Şar ile evlenmiş 2017 yılında ise ayrılık kararı alarak boşanmıştır. Şimdilerde Erkek Severse dizisinde tanıştığı Yasemin Kay Allen ile ilişkisi vardır.

Başa dön tuşu