Magazin

Yasak Elma Öyle Bir Final Yapacak Ki

Yasak Elma’nın 5. sezonunda da beklenen büyük beğeniyi toplamaya devam eden Yasak Elma dizisinin de sonuna gelindi.

Yasak Elma Dizisi ekranların absürt dizisi olarak da izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.Med Yapımın Yasak Elma, dizisi başladığı ilk günden bu yana çok değişmesi.

Oyuncularında değişimiyle senaryosunun ilgi çektiği söylenebilir. Birçok oyuncunun diziye girip çıkması Yasak Elma’yı daha da çekici hale getirdi.

Yasak Elma İzleyicisinin yok artık dediği her şeyin olması, her bölümünde şaşkınlık yaşatması, olacak iş değil artık! Dedikleri o kadar çok senaryo yaşandı ki! Fakat şoklar yaşanmaya devam etmektedir. Senaryonun izleyicilerin tahmininden farklı sonları, olayların kurgulandığı dizinin sürekli olarak oyuncu değiştirmeleri farklı sonuçlar doğuruyor.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam dizinin demirbaşları haline geldi! Altıncı sezonunda da kimlerin gidip kimlerin kalacağını izleyiciler için büyük merak konusu oldu. Uzun zamandır medyada gündem olan konular gelmeye devam ediyor.

Şevval Sam ve Eda Ece’nin de başka oyuncularla ilgili kesin bir sonuç yok. Fakat Berk Oktay’ında gideceği önceden konuşulmuş olmuştu. Biran Damla Yılmaz, sezon öncesi yaz döneminde dinlenmek istediğini dile getirmişti bir röportaj da 6. sezonun da kalabileceğini duyurmuş. Fakat Eda Ece’ yaptığı açıklamada kendisi de dahil olmak üzere her an herkes gidebilir.

Uzun zamandır Şevval Sam’ dizinin devamında kalıp kalamayacağı konuşulmuştu. Şevval Sam kendisinin de Yasak Elma dizisinde yaşlanmayı istemiyorum demesi sahnelerini özlediğini açıklaması onunda gitme zamanı geldiğini gösteriyor. Ancak olay aslında seyirciler için muallak!

Görünen şu ki sezon finalinin bütün oyuncu kadrosunun değişikliklerinin olması da söz konusudur. Yapımcının final sonrası, sezon için bambaşka kararlar vermesi bekleniyor. Şevval Sam ve Eda Ece’nin açıklamaları ortaya çıkmıştı.

Eda Ece, de son bölümün çekimlerinde devam eden finalini öylesine şok edici açıkladı ki! Artık kendisi de kalıp kalmayacağının garantisinin olmayacağını ekledi. Sezon finalin son sahnelerin daha da heyecanlı geçeceğini belirtti. Devamlı dizi setinde çalışmakla geçiyor. Öyle ki bu finalin bölümünde kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği şimdilik muammada” diyerek açıklamada bulundu.

Yasak Elma’ Da Neler Yaşandı?

Bu açıklamaların Yasak Elma dizisinde kadronun tamamen değişikliği gündemdedir. Şimdi ilerleyen zamanlarda konuyla alakalı nasıl gelişmelerin yaşanacağı merakla bekleniyor.

Sürekli olarak yeni sezonda kimlerin gideceği kimlerin kalacağı yapımcılık yapan Fatih Aksoy tarafından karar veriliyor. Şimdilik görünen final olup olmayacağını seyirciyle birlikte öğreneceğiz. Yapımcıların final sonrası ve sezon için başka başka kararlar vermesi bekleniyor.

Eda Ece, son bölümün çekimleri devam ederken finalle ilgili öyle bir açıklama yaptı ki artık kendisinin bile kalıp kalmayacağının garantisinin olmadığını ortaya koydu! Finalimizde biraz daha uzun geçecek. Zamanımın çoğu Sürekli sette çalışarak geçiyor. Öyle bir final bölümümüz olacak ki, kimler kalacak, kimler gidecek şu anda muammada” diyerek açıklama yaptı.

Yasak Elma’dan Çok Konuşulacak Final

Yasak Elma merakla beklenen ve takip edilen dizi bir sezonun daha sonuna geldi. Sezon finali verilen son fragmanla seyircileri tabiri caizse meraktan delirtti. Yasak Elma dizisi yeni sezonda onay alıp almayacağını ortaya çıkaran son fragmanda neler yaşandı. En çok merak konusu olan yasak elma dizisi yeni bir konuk oyuncuyla seyircide şok etkisi yarattı.

Şevval Sam, Eda Ece, Murat Aygen, Berk Oktay ve de Biran Damla Yılmaz’ın da rol aldığı Yasak Elma, sezonun sonuna gelmiş bulunmakta. 13 Haziran 2022 tarihli zamanda yayınlanan yeni bölümüyle, Şevval Sam ardından kimler ayrılacak, kimler kalacak. Yasak Elma da dizisi sezon finali yapacak.

Başa dön tuşu