Güncel

Yakamoz Umut Kimdir Netflix Yakamoz Umut Komutan Kaç Yaşında Gerçek Adı Ne?

Yakamoz Umut Kimdir Netflix Yakamoz Umut Komutan Kaç Yaşında Gerçek Adı Ne? Yakamoz S-245 Umut Kimdir Yaşı Kaç?

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayan başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban’ın yer aldığı Yakamoz dizisi yayınladığı bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Fantastik bilim kurgu türündeki Yakamoz S-245 dizisi izleyenleri oldukça etkiledi. Yeni dizinin tanıtımı aylar öncesinden yapılmıştı. İlk başta adı Bir Deniz Hikayesi olacak dizinin adı daha sonra Yakamoz S-245 olarak değişmişti. Peki Yakamoz dizisinin Umut Komutanı kim? Umut Komutan karakterine kim hayat veriyor? Yakamoz Umut kaç yaşında?

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Yakamız S-245 ekranlarda yayınlanmaya başladı. Distopik konusu ile dikkat çeken dizi izleyenlerin beğenisini kazandı. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman rolüne hayat verdiği dizide Özge Özpirinçci Defne rolünü canlandırıyor. Ertan Saban Umut Komutan’a hayat verirken Ece Çeşmioğlu ise Yonca’yı canlandırıyor. Meriç Aral ise Hatice karakterine hayat veriyor. Farklı kurgusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Netflix’in yeni dizisi Yakamoz S-245 hakkında merak edilenler…

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Ertan Saban ve Özge Özpirinçci’nin yer aldığı dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Bilim kurgu ve gerilim sevenler için distopik bir dizi olan Yakamoz S-245 kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ekibimizin içinde kaldığı denizaltı Yakamoz S-245, Nuh’un gemisi gibi hayatta son kalanları taşıyor. Peki dizinin komutanı Ertan Saban kimdir? İşte Yakamoz dizisinin komutan Umut’u hakkında merak edilenler.. Yakamoz S-245 dizisinin Umut’u kimdir? Umut komutan kaç yaşında? Ertan Saban hangi dizilerde oynadı?

YAKAMOZ UMUT KOMUTAN KİMDİR?

1977 senesinde dünyaya geldi. Üsküp’te doğan Ertan Saban, Sakarya Fırat, Hatasız Kul Olmaz, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Avlu, Gel Dese Aşk, Şeref Bey gibi yapımlarda rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yakamoz isimli dizide Umut Komutan karakterine hayat verdi.

Başa dön tuşu