Güncel

Yakamoz Hatice Kimdir Kaç Yaşında? Meriç Aral kimdir, sevgilisi var mı?

Yakamoz Hatice Kimdir Kaç Yaşında? Meriç Aral kimdir, sevgilisi var mı? Yakamoz S-245 Hatice Kimdir Yaşı Kaç?

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayan başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban’ın yer aldığı Yakamoz dizisi yayınladığı bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Fantastik bilim kurgu türündeki Yakamoz S-245 dizisi izleyenleri oldukça etkiledi. Yeni dizinin tanıtımı aylar öncesinden yapılmıştı. İlk başta adı Bir Deniz Hikayesi olacak dizinin adı daha sonra Yakamoz S-245 olarak değişmişti. Peki Yakamoz dizisinin Hatice’si kim? Hatice karakterine kim hayat veriyor? Yakamoz Hatice kaç yaşında? Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Yakamız S-245 ekranlarda yayınlanmaya başladı. Distopik konusu ile dikkat çeken dizi izleyenlerin beğenisini kazandı. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman rolüne hayat verdiği dizide Özge Özpirinçci Defne rolünü canlandırıyor. Ertan Saban Umut Komutan’a hayat verirken Ece Çeşmioğlu ise Yonca’yı canlandırıyor. Meriç Aral ise Hatice karakterine hayat veriyor. Farklı kurgusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Netflix’in yeni dizisi Yakamoz S-245 hakkında merak edilenler…

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Ertan Saban ve Özge Özpirinçci’nin yer aldığı dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Bilim kurgu ve gerilim sevenler için distopik bir dizi olan Yakamoz S-245 kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ekibimizin içinde kaldığı denizaltı Yakamoz S-245, Nuh’un gemisi gibi hayatta son kalanları taşıyor. Peki dizinin genç bilimcisi Hatice kimdir, kaç yaşında? Meriç Aral kimdir, nereli? İşte Yakamoz dizisinin Hatice’si hakkında merak edilenler.. Yakamoz S-245 dizisinin Hatice’si kimdir, kaç yaşında? Meriç Aral hangi dizilerde oynadı? Meriç Aral kaç yaşında, mesleği nedir?

YAKAMOZ HATİCE KİMDİR?

Dizinin Hatice’si Meriç Aral 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü oyuncu Meriç Aral’ın oynadığı diziler arasında Medcezir, Yüksek Sosyete, Söz, Hesapta Aşk, Cingöz Recai, Yanımda Kal, Biz Böyleyiz ve Kırmızı Oda sayılabilir. Güzel oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisinde rol aldı. Şimdilerde ise Netflix ekranlarının sevilen yeni dizisi Yakamoz S-245’de Hatice rolüne hayat vermektedir.

Başa dön tuşu