Teknoloji

Whatsapp Web’e muhteşem özellik! Bu yeniliği görünce çok sevineceksiniz

Whatsapp Web kullanım deneyimini üst seviyelere çıkarmak için yeni bir güncellemeyi kullanıcısına sunmak için çalışmalar devam ediyor.

Mesajlaşma uygulamalarının arasında en bilinen uygulamalar arasında yer alan platform Whatsapp’tır. Meta çatısı altında faaliyetlerini yürüten WhatsApp bunun yanında masaüstünde de kullanıcılar için faaliyetlerini göstermeye devam ediyor. Bu sistem de Whatsapp Web olarak bilinmektedir ve birçok kullanıcısı mevcuttur. Sürekli telefon ile içli dışlı olmak istemeyenlerin en çok tercih ettiği yer Whatsapp Web oluyor.

Whatsapp Web’e muhteşem yenilik!

Aldığımız bilgilere göre şirket WhatsApp Web,  kullanıcılarına istedikleri alanı bulanıklaştırmaya yönelik bir imkan sağlayacak. Eğer özellik deneme aşamalarından geçerek kullanıma başlanırsa görüntüleri bulanıklaştırmak için başka bir araç ya da uygulamaya gerek kalmayacak. Bu uygulamanın yanı sıra başka güncellemeler de Whatsapp Web için söz konusu olabilir. Ancak yürürlüğe girip girmeyeceği henüz belli değil. Bu güncellemelerin kullanıma açılmadan önce birçok test aşamasından geçtiğini hatırlatmakta fayda var.

Telegram değer kaybetmeye devam ediyor

Whatsapp büyük ara fark ile rakiplerinin önünde ilerlemeye devam ediyor. Basit arayüzü sayesinde her kesim tarafınıdan kolaylıkla anlaşabilen ve ihtiyaçlara en kolay cevap veren platform, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başını çekmektedir. WhatsApp’ın en güçlü rakiplerinden olan Telegram ise gün geçtikçe kullanımını kaybetmeye devam ediyor. Bir dönem kullanıcı sayısının zirveye ulaştığı uygulama yavaş yavaş popülerliğini yitirmeye devam ediyor.

Başa dön tuşu