Teknoloji

WhatsApp Premium özellikleri belli oldu

Android, Masaüstü ve iOS cihazlar için test aşamasında olan WhatsApp Premium detayları ortaya çıktı. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcıları premium özelliklerini merak ediyor. İşte WhatsApp Premium hakkında yeni gelişmeler.

Dünyanın en büyük mesajlaşma platformu WhatsApp’ın abonelik tabanlı bir model olan WhatsApp Premium’u test ettiği bildiriliyor. Yeni model, uygulamayla ilgili gelişmeleri izleyen bir teknoloji sitesine göre WhatsApp Business için test ediliyor.

Yeni hizmet, işletmelerin iletişimlerini ve görünürlüklerini artıracak belirli özellikler ve yetenekler için ödeme yapmalarını sağlayacak. Raporlar ayrıca WhatsApp Business sahiplerinin de WhatsApp Premium’u seçebileceğini ve uygulamanın mevcut sürümünü kullanmaya devam edebileceğini gösteriyor.

Premium özellik, şirketlerin premium plana abone olduktan sonra 10 cihaza kadar bağlantı kurmasına izin vereceği bildirildikten sonra Nisan ayının başlarında manşetlere taşındı.

WhatsApp Premium şu anda Android, Masaüstü ve iOS cihazlar için test ediliyor. Şu an itibariyle, özellik yalnızca ticari hesaplar için geliştirilmiştir. Abonelikler hakkında pek bir şey bilinmese de bu modelin WhatsApp Business kullanıcıları için bir dizi özellik sunması bekleniyor.

WhatsApp Premium: Beklenen Özellikler

Teknoloji portalı, Premium aboneliğin, hesaplara mevcut dört cihaz sınırının aksine 10 cihaza kadar bağlama yeteneği sunacağını belirtti.

Mesajlaşma platformu, kullanıcıların benzersiz özel iş bağlantıları oluşturmasına da olanak tanır. Bu kısa bağlantılar, müşteriler tarafından işletmelerle iletişim kurmak için kullanılabilir. Özel bağlantı, kısa bağlantı ile aynı amacı sunarken, özel bir bağlantı, işletmelerin hatırlama değerine katkıda bulunacak ve markalaşmalarına yardımcı olacaktır.

WhatsApp, müşterilerine değerli bir deneyim sunma teklifinde sürekli olarak denemeler yapıyor ve yenilikler yapıyor. Bu haftanın başlarında, mesajlaşma uygulamasının, kullanıcıların diğer üyeleri bilgilendirerek gruplardan çıkmasına olanak sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalıştığı bildirilmişti.

Tüm bu yeniliklerin çeşitli gelişim aşamalarında olduğuna inanılmaktadır. Bazı özelliklerin duyurulması muhtemeldir, bazıları ise hiç yayınlanmayabilir.

Başa dön tuşu