Sağlık

Voila Health Tourism’in yıl dönümüne özel organizasyon

Sağlık turizmi alanında kısa sürede yükseliş yaşayarak sektörün enleri arasında isminden söz ettiren Voila Helath Tourism, birinci yılına özel büyük bir organizasyon gerçekleştirecek.

Furkan ve Nazlı Certel çifti, Voila Helath Tourism’in yıl dönümüne özel dillere destan bir organizasyon düzenliyor.

Murat Boz da katılacak

Birçok ünlü ismin yer alacağı bu harika gecede ünlü komedyen Doğu Demirkol sahne alacak. Ünlü ve yakışıklı şarkıcı Murat Boz da sahne alacak isimlerin arasında. Murat Boz şarkıları ile davetliler coşturutken gecenin ilerleyen saatlerinde işe ünlü Dj Doğuş Çabakçor performansı ile gecenin eğlencesini nirvanaya taşıyacak.

Gecenin mimarlarından biri olan Dr. Furkan Certel bir yıl içerisinde alınan bu başarı kaynağının, sektörde kazankdıkları tecrübenin ve birikimin hasta odaklı bir hizmete dönüştürmesi olduğunu vurguladı.

Sertel, Voila Helath Tourism ailesi olarak tüm yönetici kadrosu ile birlikte en iyi hizmeti vazgeçilmez prensipleri olarak kabul ettiklerini, bir yıl gibi kısa bir sürede geçen hizmet süresinde hizmet alanlarını genişleterek sağlık turizminin tüm alanlarda hizmet verebilmesini hedef haline getirdiklerini aktardı.

Devamında, başlıca hizmet alanlarından bahseden Senter, uzman hekim ve kadrosuyla birlikte hizmet verdiklerini, Voila Helath Tourism oldukça heyecanlı, başarılı ve verimli geçen bu ilk yıllarını muhteşem bir organizasyonla ödüllendirmek ve mutluluklarını sevdikleri ile birlikte paylaşmak istediklerini dile getirdi.

Başa dön tuşu