Magazin

Ümit Erdim ikinci kez babalık duygusunu tattı

Ünlü oyuncu Ümit Erdim ve eşi Seda Erdim’in evliliklerinden olan ikinci çocukları da dünyaya geldi. Kızının ismini yaptığı paylaşım ile açıklayan taze baba herkese duygusal anlar yaşattı.

Hayat Bilgisi, Selena ve Doksanlar gibi televizyon dünyasının fenomen dizilerinde rol alan Ümit Erdim, sosyal medyadan 2015 yılında tanışarak aşk yaşamaya başladıkları Seda Erdim ile geçirdikleri 2 yılın ardından 2017 yılında dünya evine girdiler.

Ses ilk kez anne ve baba duygusunu yaşattı

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan yaptıkları paylaşımlar ile kendilerine hayran gözler ile baktırdılar. 2019 yılında ilk çocukları Ses’i kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma duygularını tatmış oldular. İlk çocuğunun doğmasının ardından fazla kiloları ile sorun yaşayan yaşayan başarılı oyuncu Ümit Erdim, hem oyunculuk kariyeri hem de sağlığı için o yıl içerisinde tüp mide ameliyatı gerçekleştirdi. Geçirdiği ameliyat ve yaşadığı mucizevi değişim ardından uzun süre gündemleri yoğun eden bir isim olmuştu.

Aktif paylaşımda bulundukları sosyal medya hesaplarından ikinci çocuk haberini verdiler

Adeta kibrit çöpüne dönen başarılı oyuncu Ümit Erdim; kızı Ses ile birlikte çektiği videolar ile sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanırken, nisan ayında ikinci kez baba olacağı haberini duyurmuştu.

İkinci kızları dünyaya geldi

Müjdeli haberi paylaşarak sevenlerini mutlu eden çift ikinci çocuklarını kucaklarına aldılar. Güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşarak kızlarına Ela ismini verdiklerini duyurdular. İnstagram hesabından yapılan paylaşımda; Allah bütün bebeklerimize hayırlı ömürler versin, sağlıklı olsunlar, Ela Hanım az önce aramıza katıldı, ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu