Güncel

Üç Kuruş Final Ne Zaman Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Bitiyor?

Üç Kuruş final tarihi belli oldu mu? Üç Kuruş dizisi final tarihi belli oldu mu? Üç Kuruş dizisi ne zaman bitiyor?

Üç Kuruş Final Ne Zaman Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Bitiyor? Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş final tarihi belli mi? Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Üç Kuruş’un final yapacağı iddiası sevenlerini fazlasıyla üzdü. Başrolünde ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Aslıhan Malbora’nın yer aldığı dizinin final bölümünün ne zaman yayınlanacağı ve neden final yaptığı merak ediliyordu. Üç Kuruş dizisi ne zaman bitecek? İşte merak edilenler…

İddialı bir şekilde başlayan Ay Yapım’ın sevilen dizisi Üç Kuruş final iddiaları ile gündemde. Roman mahallesinde geçen ve her bölüm farklı bir aksiyon sahnesi ile ekranlara gelen Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade, Bora Akkaş, Nursel Köse, Civan Canova, Uğur Yıldıran, Kadir Çermik, Sezin Akbaşoğulları, Damla Makar, Necip Memilli, Alişan Uğur, Mustafa Kırantepe, Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor. Peki sevilen dizi Üç Kuruş final bölümü ne zaman? Üç Kuruş dizisi ne zaman ekranlara veda ediyor?

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Ay Yapım’ın sevilen dizisi Üç Kuruş dizisi Show Tv ekranlarına veda ediyor. Üç Kuruş dizisi 28. bölümüyle ekranlara veda ediyor 23 Mayıs’da ekranlara veda edecek olan dizinin hayranları fazlasıyla üzüldü.

Dizinin son bölümde aile Neriman’ın kaybı ile beraber mahvolur. Baybars, Neriman’ı öldürenin peşine düşer. Kılıç’a sevdiğinin hatırası olan Çetin’i yanına getirme görevini verir. Kılıç her yerde Çetin’i aramaktadır. Efe ile karşılaşan Kılıç büyük bir düelloya girer. Efe ile ölümüne bir şekilde kavga ederler. Kartal ise ailesini korumaya çalışır Kılıç ise kimsenin beklemediği hamlesi ile herkesi şaşırtacaktır. Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile her pazartesi Show Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Başa dön tuşu