Güncel

Üç Kuruş final mi yapıyor? Üç kuruş neden bitti

Show Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Üç Kuruş dizisi bu akşam 28. bölüm ile final yaparak veda ediyor. Dizinin hayranları Üç Kuruş neden bitti sorularına cevap araştırırken yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Üç Kuruş dizisi bu akşam final bölümüyle son kez ekrana geldi. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade gibi oyuncuları kadrosunda barındıran Üç Kuruş, sezon başında büyük umutlarla başlamasına rağmen istenilen reyting başarısını elde edemediği için 30 Mayıs Pazartesi tarihi 28. bölüm ile ekranlara final yaparak veda ediyor. Peki Üç Kuruş neden final yaptı? Üç Kuruş final mi yapıyor soruları da sık sık araştırılıyor…

Son dönemin popüler oyuncularını bir araya getiren Üç Kuruş dizisi geçtiğimiz seneye damga vuran Çukur’un devamı niteliğinde izleyicilerin beğenisine Kasım ayında sunulmuştu. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş final kararı hayranları oldukça üzdü. İçerde ve Çukur dizilerinin yapımcısı tarafından çekilen Üç Kuruş dizi projesi güçlü oyuncu kadrosuna rağmen reyting sonuçlarına tutunamayarak veda edeceği belli oldu.

ÜÇ KURUŞ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin oyuncu kadrosunda barındıran Üç Kuruş dizisi bu akşam (30 Mayıs 2022 Pazartesi) tarihli 28. bölüm ile final yaptı. Sevilen dizinin beklenen reyting başarı elde edemediği için final yaptığı iddia edilse de oyuncularla yapılan röportajlarda projenin sadece 1 yıllık olduğu dile getirildi.

Ay Yapım ve Show Tv yetkililerinden henüz Üç Kuruş neden final yaptı sorusuna resmi cevap gelmedi.

ÜÇ KURUŞ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR?

Kartal’ın içeri girer girmez çıkardığı olay ikisinin de beklemedikleri anda Kılıç’ın kucağına düşmelerine neden olur. Bu olay Efe’yi öfkelendirir ve Kartal’la tartışmaları her ikisinin de geçmişlerini sorgulamalarını sağlar. Kolay pes etmeyen Kartal, Çetin’den destek aldığı yeni bir planla koğuşun karşısına çıktığında Kılıç’a büyük bir sürpriz son hazırlar. Kartal ve Kılıç’ın son hesaplaşması herkesin nefesini kesecektir.

Başa dön tuşu