Güncel

Türk Telekom çöktü mü? Müşteri hizmetleri ulaşılamıyor mu?

Türk Telekom çöktü mü? Türk Telekom müşteri hizmetlerine neden ulaşılamıyor merak ediliyor. Akşam saatlerinde Türk Telekom çöktü, Türk Telekom internet ve hat erişimi olmadığı söyleniyor. Peki Türk Telekom konuyla ilgili açıklama yaptı mı?

Son Dakika Türk Telekom çöktü mü? Türk Telekom kullananlar internet ve hat problemi yaşıyor. Özellikle hatların kapanması, telefon edememe gibi bir çok problem sosyal medyadan yazılıyor. Peki Türk Telekom ne oldu? Türk Telekom çöktü mü?

Türk Telekom çöktü mü?

Son dakika Türk Telekom kısa bir süreliğini çöktü. Özellikle bir çok vatandaş Türk Telekom hattının kapandığı ve bir daha açılmadığını söyledi. Hal böyle olunca Türk Telekom müşteri hizmetlerini sürekli arayan müşteriler, hattı da kilitledi. Türk Telekom hat neden kapanıyor merak ediliyor.

Türk Telekom hattım kapandı ne zaman açılır?

Sosyal medyadan Türk Telekom’a ulaşan veya yazanların hattı kısa sürede açıldığı belirtiliyor. Özellikle Türk Telekom Twitter adresinden hızlı dönüşlerin olduğu ifade ediliyor.

Türk Telekom neden hat kapanıyor!

Konuyla ilgili Türk Telekom’dan henüz bir açıklama gelmedi. Ancak Türk Telekom yetkileri bu problemin kısa süreliği olduğunu ve bir daha tekrarlanmayacağını dile getirdi.

Türk Telekom hat kapanma ve açtırma işlemlerinin bir daha problem olmaması düşünülüyor. Ancak hattı kapanan kişiler Türk Telekom müşteri hizmetlerine hızlı ulaşımla da onlara ulaşmak istiyor.

Başa dön tuşu