Magazin

Tüm Türkiye Küçük Fenomen’i konuşuyor! Ünlü şarkıları seslendirdi, ünlü oldu!

TikTok hesabından kendi cep telefonu ile çektiği şarkıları seslendirerek paylaşan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, fenomen olmayı başardı.

Son yılların en trend sosyal medya uygulaması olan ve Türkiye’de 26,5 milyon kullanıcıya sahip olan TikTok, küçük fenomen Fevzi Kaan Türker’in çektiği videoları konuşuyor! Bir dönem doğal halleriyle evde çektiği yemek videoları ile fenomen olan Taha Duymaz’ı yayından atan ve sergilediği hareketler ile herkesi gülme krizine sokan küçük çocuk, şimdi de çektiği videolar ile herkesin dilinde.

‘İzabellyoo’ söyledi, rekor kırdı!

TikTok hesabında 408 bin takipçiye sahip olan küçük fenomen, son önemlerde en popüler olan müzikleri seçip kendince yorumlayarak sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Son olarak; ‘İzabella’ ve ‘Yavrum Nerdesin’ şarkılarına yeniden kendi yorumunu katarak seslendirdi ve herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Çikilen videolar dinlenme rekorlarını kırdı.

Kendi sosyal medya hesabından genç yaşta kimsenin yardımı olmadan; tek başına çeltiği videolar sayesinde bir anda ünlenen Küçük Fenomen; sabah Gazetesi’ne verdiği bir röportajda olayın başında durumun ciddiyetinin farkına varamadığının ardından akrabalarından ve aile dostlarından gelen telefonlarla olayı idrak edebildiklerini aktardı.

Adeta müziğin içine doğmuş

Samsun’da Çarşamba ilçesinde oturan Küçük Fenomen’in ailesi oğulları hakkında konuşarak müziğe olan ilgisinden bahsettiler. Fevzi Kaan’ın babası Hakan Türker, daha küçük yaşlardan itibaren müziğe çok fazla ilgi duyduğunu ve sosyal medyada paylaştığı videoları yadırgamayarak oğluna destek olduğunu belirtti.

Kazandığı para eğitim masrafları için kullanılacak

Baba Hakan Türker, kendisinin de bağlama çaldığını, hatta bazen bazı düğünlerde birlikte sahne aldıklarını dile getirirken oğlu ile birlikte sahne almanın da tarifsiz bir duygu olduğunu ifade etti. Oğlunun tamamen bu işe yönelmesini pek istemeyen aile Küçük Fenomen Fevzi Kaan Türker’in sosyal medya platformundan kazanmış olduğu parayı onun eğitimi için ayırdıklarını belirtti.

Başa dön tuşu