GüncelMagazin

Tuğçe Kandemir konseri olaylı bitti: 3 ayrı bıçaklı saldırı gerçekleşti!

Adıyaman’da Gençlik ve Çocuk Festivali için gerçekleşen Tuğçe Kandemir Konserinde 3 ayrı bıçaklı saldırı meydana geldi. Yaşanan kavgalarda 1’i ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.

Adıyaman merkez Sümerevler Mahallesi Eğri Çayı Parkında Gençlik ve Çocuk Festivali’nde düzenlenen Tuğçe Kandemir konserinde bir grup gencin aralarında bir tartışma çıktı ve olay ardından büyüyerek gençler birbirlerine bıçak çekti. Henüz nedeni belirlenemeyen tartışmada 1’i ağır yaralı olmak üzere 4 yaralı var.

Konser meydanında ağır yaralanan genç, olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahalelerin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan gencin sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi.

Başka bir kavga daha çıktı

Konser devam ederken bir grup gencin arasında yeni bir tartışma meydana geldi. Tartışma alevlenerek büyüdü ve gençler birbirlerine bıçak çekti. Meydana gelen olayda bir kişi bıçak darbesi alarak kolundan yaralandı. Şahıs olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesi ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Aynı konser, bir kavga daha!

Konserin bitmesine dakikalar kala, iki kişi bir grup tarafından darp edildi. Saldırı gerçekleşen iki kişi çok fazla şiddete maruz kaldı, üzerlerine kalabalık gelen gruba karşılık veremeyerek kanlar içinde yere yığıldılar. Yaralı iki kişi olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri gerçekleştirilerek Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldılar.

Konserde yaşanan olaylar hakkında polis ekipleri tarafından bir çalışma başlatıldığını ve henüz meydana gelen kavgaların sebeplerinin öğrenilemediği aktarıldı.

Başa dön tuşu