Güncel

Trabzonspor Biletleri Ne Kadar? Trabzonspor Maçı Bilet Fiyatları

Trabzonspor Biletleri ucuz mu? Trabzonspor Biletleri kaç lira? Trabzonspor Bileti nereden alınır?

Trabzonspor Biletleri Ne Kadar? Trabzonspor Maçı Bilet Fiyatları. Trabzonspor’un şampiyonluk kupası, Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında 15 Mayıs Pazar günü İstanbul’da oynanacak Altay maçının ardından alınacak. Peki Trabzonspor maçı biletleri ne kadar? Bordo mavili takım taraftarlarının o anlara şahit olmak istemesi sebebi ile bilet fiyatı araştırmaları sürüyor. Son olarak Trabzonspor Klübünden yapılan açıklamada İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan Altay maçı biletlerinin yarın saat 11.00’de satışa sunulacağı söylendi. Taraftarların merakla beklediği gün çıkagelmişken bilet fiyatları sebebi ile taraftarlar hayal kırıklığına uğradı.

Klubün açıklamasında 15 Mayıs’ta 16.00’da oynanacak karşılaşmanın sonunda, futbolcuların şampiyonluk kupasını alarak tribünleri dolduran taraftarları selamlayacağı söylendi. Aynı zamanda bilet fiyatları de belli oldu?

TRABZONSPOR BİLET FİYATLARI

Batı VIP biletleri 4 bin tl olarak satışa sunulacak.

Batı alt ve orta tribün biletlerini 1500 tl olarak satışa sunacak.

Batı üst tribün fiyatları 1250 tl olarak satışa sunulacak.

Doğu alt ve üst tribün fiyatları 1000 tl olarak satışa sunulacak.

Güney ve Kuzey tribünleri ise 500 tl olarak satışa sunulacak.

Aynı zamanda yapılan açıklamada Passolig gişelerinin, Passo uygulaması ve passo.com.tr’den satışa sunulacak olan elektronik biletlerin Trabzonspor logolu Passolig kartları ile satın alınabileceği bilgisi berildi. Bunun yanı sıra bilet kalması durumunda da son gün TFF logolu kartlarla da bilet satışı gerçekleştirileceği söylendi.

Trabzonspor maçını izlemek isteyen taraftarlara bilet satışlarının bilet gişelerinin hafta içi ve hafta sonu 09.00-18.00 saatleri arasında, maç günü ise karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık olacağı ve satışların bu şekilde yapılacağı söylendi.

Twitter ise ‘Biletler161TLolsun’ şeklinde tag açıldı. Taraftarlar maçı izlemek için bilet fiyatlarının indirilmesini talep etti. Bu talep Twitter gündeminde ilk sırada yer aldı. Bazı kullanıcıların yorumları ise şu şekilde;

“Görsel şölen için herkesin bu zevki tatması için.”

“Hayalimizdi şampiyon Trabzonspor’u olimpiyat stadyumunda gövde gösterisi yaparken izlemek”

“Gövde gösterisi yapmak için, bu heyecanı tekrar yaşamak için bilet fiyatlarını indirin”

“Trabzonsporlu bir baba çocuğu ile maça gelebilmek istiyor.”

Başa dön tuşu