Güncel

TOBB Başkanı’ndan 10 Kasım mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Büyük Atatürk’ün tüm eserlerini ve medeniyetin aydınlık yolunu korumaya devam edeceğiz. bizim için açtı. “100 yıllık Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında onun aziz hatırasına layık olmak için Türk iş dünyası olarak var gücümüzle çalışacağız” dedi.

ANKARA (İGFA) – TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Atatürk’ün başarıları ve görüşleriyle sadece Türkiye tarihine değil, dünya tarihine de damga vurduğunu vurguladı. Hisarcıklıoğlu, mesajında ​​şu cümlelere yer verdi: “Ülkemizin istiklal ve istiklal mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin yüreğinde büyük bir minnet ve şükranla yaşıyor. Atatürk’ün ülkemiz için belirlediği hedeflerden asla kopmayacağız ve onun aziz hatırasına layık olacağız.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya koyduğu mücadele ve vizyonun ne kadar büyük ve ölümsüz olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyor, ona olan hayranlığımız daha da artıyor. En büyük eseri dediği Cumhuriyetimiz bir asrı geride bırakırken, önümüzdeki yıllarda ülkemizi hem ekonomik hem de medeniyet açısından en yüksek yerlere taşıma çabamızdan bizim ve bizden sonraki nesillerin en ufak bir şüphesi olmasın. yüzyıl.

Biz Türk iş dünyası olarak ülkemize daha fazla refah, daha fazla istihdam ve yatırım kazandırmak için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü bir kez daha veriyoruz. Atatürk’ün yüce hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.”

Başa dön tuşu