Teknoloji

TikTok kapanacak mı fenomenleri üzecek karar

TikTok isimli video paylaşım uygulaması son dönemde ülkemizde en tartışılan konular arasında yer alıyor. Mükremin Gezgin isimli TikTok kullanıcının son paylaşımı bardağı taşırdı ve TikTok kapanacak mı merak edilirken fenomenleri üzecek karar sinyali geldi

Son bardağı taşıran Mükremin Gezgin isimli TikTok kullanıcısının hamile ve doğum paylaşımları sonrası TikTok kapanacak mı? soruları fenomenler tarafından merakla araştırılırken vatandaşlar TikTok kapatılsın çağrısında bulunuyor.

Son dönemde genç kızlarımız başta olmak üzere kolay para kazanma yolu olarak görülen TikTok uygulaması üzerinden video paylaşımları yaparak kısa yoldan fenomen olmak isteyen gençlerin çektiği akılalmaz videoların ardı arkası kesilmiyor.

TikTok fenomenleri aylık kazançları ile dudak uçuklatırken, akıllı telefon sahibi her genç bu haberlerin ardından uygulamayı yükleyerek birbirinden ilginç hatta ahlak ve kültür kurallarımızı hiçe sayan paylaşımları ile tepki çekmeye devam ediyor.

tiktok-viewers.jpg

TİKTOK KAPANACAK MI

Mükremin Gezgin isimli TikTok kullanıcının aylardır hamile olduğunu ve bir hastanede doğum yaptığını iddia ederek kucağında bebekle yaptığı paylaşım sonrası başta ünlüler olmak üzere birçok vatandaşın tepkisi topladı. Kısa sürede tepkilere cevap veren yetkililer Mükremin Gezgin isimli TikTok kullanıcısının hesabına erişim engeli getirdi.

Son günlerde sanal dilencilik olarak adlandırılan TikTok uygulaması için kapanacak iddiaları ve talepleri sosyal medya mecralarında hız kazanırken TikTok uygulamasının kapanıp kapanmayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

best-tiktok-viewers.jpg

TV kanallarında ana haber bültenleri, sosyal medyada ünlüler ve birçok tanınmış kişinin son dönemde TikTok kapansın çağrısının yanıt bulması bekleniyor.

Her gün hayatımıza binlerce yeni fenomen kazandıran TikTok uygulamasının Türkiye’de kapatılması veya yasaklanması konusunda düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu