Güncel

Teşkilat Hakkı Dayı diziden ayrıldı mı? Teşkilat Hakkı öldü mü?

Teşkilat hakkı dayı diziden ayrılıyor mu sorusu bu akşam TRT 1 kanalında dizinin son bölümüyle birlikte Teşkilat Hakkı dayı ölüyor mu diziden ayrılıyor mu sorularını beraberinde getirdi. İşte Tuncer Salman Teşkilat dizisinden ayrılacak mı…

Teşkilat Hakkı dayı diziden ayrılıyor mu? Bu akşam TRT 1’de yayınlanan Teşkilat son bölümünün ardından izleyiciler Tuncer Salman’ın hayat verdiği Hakkı dayı karakterinin diziye veda edip etmeyeceğini merak ediyor. İşte Teşkilat Hakkı ölecek mi, ölüyor mu gibi merak edilenlerin yanı sıra Teşkilat Hakkı dayı (Tuncer Salman) diziden ayrıldı mı? gibi araştırılan konuların yanıtı sizlerle.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat dizisinde Hakkı ölecek mi izleyiciler araştırmaya başladı. Son bölümde bomba yüklü bir aracın içinde olduğu görülüyor. Aracın bir anda patlaması ile ekip arkadaşları gözyaşları içinde kalıyor. Teşkilat dizisi Hakkı dayı diziye veda mı ediyor?

Teşkilat Hakkı Dayı diziden ayrıldı mı?

TRT1 ekralarında her hafta pazar akşamı yeni bölümleri ile izleyenin karşısına çıkan Teşkilat dizisi 45. bölümünde beklenmedik bir olay yaşanıyor. Hakkı Dayı, bomba yüklü bir aracın içinde ekrana geliyor. Aracın bir anda patlaması ile ekip arkadaşları gözyaşları içinde kalıyor.

Dizinin Hakkı Dayı’sı Tuncer Salman dizinin kadrosunda ayrılıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin oyuncuları arasından iki isim birden ayrılıyor. Bunlardan biri de Salman oldu.

TUNCER SELMAN KİMDİR?

15 Mart 1965 tarihinde Uşak’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı bölümünü bitirmiştir. Ardından bir sene Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Ünlü oyuncu 1993-2001 yılları arasında Antalya Devlet Tiyatrosu Müdürlüğünde çalışmıştır. Ardından 2002 yılından itibaren Bursa Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.

Azerbaycanlı yönetmen Namık Agayev ile birlikte “OL Tiyatrosu”‘nu kuran Tuncer, Tiyatronun ilk projesi olarak “Hoşgeldin Nazım” adlı oyun sahnelemiştir. Tiyatrıya verdiği katkılarla tanınan ünlü oyuncu daha sonra Richard Bach’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Martı adlı tiyatro oyununda oynadı. 57 yaşındaki ünlü oyuncu birçok film ve dizide yer aldı.

TUNCER SELMAN OYNADIĞI DİZİLER

Emret Bakanım

Vaka-i Zaptiye

Beşik Kertmesi

Son Osmanlı

Gelin

Annem

Kötü Yol

Osmanlı Tokadı

Dayan Yüreğim

Kalbimin Sultanı

Dila Hanım

Kördüğüm

Şuursuz Aşk

Kurtlar Vadisi Pusu

Kuşlarla Yolculuk

Vizontele Tuuba

Vizontele

Organize İşler

Saklambaç

Hokkabaz

Bitmeyen Şarkı

Teşkilat

Başa dön tuşu