Magazin

Teşkilat dizisinin yeni başrolü kim?

Başarılı oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılması hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu. Başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un yerine hangi oyuncunun geleceği gizliliğini koruyordu.

Bugün alınan haberlere göre başrolde bulunan başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul yerine iddia edildiğine göre Survivor All Star şampiyonluğun favorisi olmuşken 9. olarak elenen Atakan Arslan geleceği söyleniyor.

Avatar lakaplı Atakan Arslan daha önce yaptığı açıklamalarda kariyerine artık oyuncu olarak devam edeceğini belirtmişti. Avatar Atakan’ın Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Eren karakterini canlandıracağı ve hatta ünlü ismin çalışmalara başladığı ve karakter analizi yaptığı söylemler arasında.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL AYRILIK SEBEBİNİ AÇIKLAMIŞTI

Teşkilat dizisinde başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul izlenme rekorları kıran diziden ayrılık kararı almıştı. Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile neden ayrıldığını da anlatmıştı. Çağlar Ertuğrul sakatlık yaşadığını ve bu sebeple de diziye devam etmesinin mümkün olmadığını dile getirmişti. Özellikle aksiyon sahneleri çekmesinin doktoru tarafından da yasaklandığını söyleyen Çağlar Ertuğrul, aksiyon olmayınca Teşkilat dizisinde oynamanın bir anlamının kalmadığını söylemişti. Çağlar Ertuğrul aynı zamanda Teşkilat dizisi ile olan sözleşmesinin de bittiğini açıklamıştı.

AVATAR ATAKAN TEŞKİLAT DİZİSİ KADROSUNDA MI?

Teşkilat dizisi ile ilgili gündeme gelen yeni bir iddia ise Survivor yarışmacılarından favori isimler arasında yer alan Avatar Atakan oldu. Çağan Atakan Arslan’ın yeni sezonda teşkilat dizisinin başrolü olacağı iddia ediliyor. Şu an için taraflar arasında bu iddialar doğrulanmadı.

Başa dön tuşu