Güncel

Tatlım Tatlım Nerede Çekildi Tatlım Tatlım Oyuncu Kadrosu

Tatlım Tatlım Nerede Çekildi Tatlım Tatlım Oyuncu Kadrosu. Tatlım Tatlım filmi konusu nedir, çekim yerleri nereleri? Tatlım Tatlım filmi İstanbul’da mı çekilidi?

Tatlım Tatlım Nerede Çekildi Tatlım Tatlım Oyuncu Kadrosu. Tatlım Tatlım filmi konusu nedir, çekim yerleri nereleri? Tatlım Tatlım filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Komedi türünde olan Tatlım Tatlım filmine dair merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Tatlım Tatlım filmi Komedi-romantik türündeki filmlerden biri. BKM filmi olan Tatlım Tatlım’ı ünlü isim Yılmaz Erdoğan yazıp yönetmiştir. Tatlım Tatlım filmi ne zaman vizyona girdi? Tatlım Tatlım romantik film mi? Peki Tatlım Tatlım nerede ve ne zaman çekildi, işte sevilen film hakkında merak edilenler..

Tv ekranlarında ara ara yayınlanan Tatlım Tatlım filmi çıkış yılı 2017’dir. Başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran filmin yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan yapmıştır. BKM imzalı film zamanında birçok kişi tarafından beyazperde de takdir görmüştür. Sevilen oyuncuların yer aldığı film hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Tatlım Tatlım filmi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Tatlım Tatlım filmi ne zaman çıktı, çekim yerleri nereleri? Tatlım Tatlım filmi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Tatlım Tatlım filmi oyuncuları kimler? Tatlım Tatlım filmi hangi ilde ve ilçede çekildi? İşte merak edilen detaylar…

TATLIM TATLIM FİLMİ KONUSU NEDİR?

2017’de vizyonda yerini alan Tatlım Tatlım filmi 4 ayrı çiftin yaşadığı ilginç ve komik olayları anlatan komedi-romantik türündeki filmlerden biridir. Çiftlerimiz bir partide tanışmıştır. Tanıştıkları andan itibaren evrenin bu çiftleri tekrar karşılaştırılması da filmin ilginç bir yönü olarak yansır. 4 ayrı çift üzerinden bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadarki süreçler komik bir dille ele alınır. Bu komedi filmi şüphesiz içinizi ısıtacak.

TATLIM TATLIM FİLMİ OYUNCULARI

Başrollerinde Bülent Emrah Parlak, Büşra Pekin ve Fatih Artman’ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Serkan Keskin gibi isimler yer almaktadır.

TATLIM TATLIM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

2017 senesinde vizyona giren komedi filmi olan Tatlım Tatlım filmi çekimleri İstanbul’da yapılmıştır. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde çekimler gerçekleşmiştir. BKM Stüdyolarında gerçekleşen çekimler İstanbul’un çeşitli ilçelerindedir.

Başa dön tuşu