Güncel

Tarım ve Orman Bakanı Tarımsal Destek Ödemeleri İle İlgili Açıklamada Bulundu

Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte yeni ve flaş bir haber ortaya çıktı. Cuma günü hesaplarını kontrol etmeyi unutanlara tarımsal destek ödemelerinin yatırıldığı bilgisi hatırlatıldı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda tarımsal destek paralarının 17 Haziran cuma günü hesaplara aktarıldığını ifade etti. Bakan Kirişçi tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun dedi. Söz konusu tarımsal destek paraları her ay düzenli olarak hesaplara aktarılıyor. Bakan Kirişçi hesaplarını kontrol etmeyenler için ödemelerin yapıldığını belirten bir açıklamada bulundu. Söz konusu ödemelerin 17 Haziran cuma günü bütün hesaplara yatırıldığı ifade ediliyor.

Cuma Günü Hesaplarını Kontrol Etmemiş Olanlar Bu Habere Dikkat Paralar Aktarıldı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarafından yapılan yazılı açıklamada cuma günü hesaplarını kontrol etmemiş olanlar için paraların yatırıldığı belirtildi. Tarımsal destek paralarının ise cuma günü yatırıldığı açıklandı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi kişisel twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada toplamda 78 milyar liranın hesaplara geçtiğini ifade etti. Söz konusu tarımsal destek ödemeleri cuma günü hesaplara geçirildi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarımsal destek ödemelerine ilişkin paraların yatırıldığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Kirişçi ödemelerin 17 Haziran da yapıldığını açıkladı. Tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun diyen Kirişçi ödemeleri hesaplara geçirildiğini ifade ediyor.

Bakan Açıkladı: Tarımla Uğraşan Çiftçileri Sevindiren Gelişme

Hububat kuru baklagil ve dane mısır konusunda yapılan tarımsal destek paraları cuma günü tarihi itibariyle hesaplara aktarıldı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarafından yapılan duyuruda ödemelerin hesaplara aktarıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada ise cuma günü hesabını kontrol etmemiş olanlara paraların yatırıldığı ifade ediliyor. Tarımsal destek ödemeleri konusunda kontrol sağlamayanların yeniden hesaplarını kontrol etmeleri belirtildi. Tarım ve Orman Bakanı bu açıklamayı twitter hesabı üzerinden paylaştı. Söz konusu ödemelerin cuma günü aktarıldığı belirtildi. Tarımsal destek ödemeleri her ay düzenli olarak hesaplara geçiyor. Bu ayda ödemelerin tamamlandığı Bakan tarafından duyuruldu.

Cuma Günü Hesabınızı Kontrol Etmediyseniz Dikkat Yeniden Kontrol Edin Paralar Yatırıldı

Tarım işi ile uğraşan çiftçileri motive etmek adına her ay düzenli olarak tarımsal destek ödemeleri yapılıyor. Bu ayda ödemelerin yapıldığı bakan tarafından duyuruldu. Yaklaşık olarak 78 milyar liralık tarımsal destek paralarının Cuma günü hesaplara aktarıldığı açıklandı. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi yaptığı açıklamada Cuma günü hesaplarını kontrol etmeyenlerin yeniden kontrol sağlamaları mesajını iletti. Söz konusu tarımsal destek ödemelerinin 17 Haziran cuma günü hesaplara geçirildiği açıklandı. Yapılan ödemelerin hayır ve bereket getirmesi temennisinde bulunan Bakan Kirişçi çiftçilere bu açıklamada bulundu. Ödemelerin Cuma günü yatırılarak tamamlandığı aktarıldı.

Tarımsal Destek Ödemeleri İle İlgili Yeni Açıklama Yapıldı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarımsal destek ödemelerine ilişkin bir açıklamada bulundu. Söz konusu ödemelerin 17 Haziran Cuma günü yapıldığı belirtildi. Hububat dane mısır ve kuru baklagil konusunda destek sağlayan ödemeler hesaplara yatırıldı. Bakan Vahit Kirişçi yaptığı açıklamada Cuma günü hesabını kontrol etmemiş olanlara seslendi. Tarımsal destek ödemelerinin hesaplara yatırıldığı bakan tarafından yapılan açıklama ile duyuruldu. Bütün çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun diyen Bakan Vahit Kirişçi açıklamaları ile çiftçileri sevindirdi. Her ay düzenli olarak sunulan tarımsal destek ödeme paketleri 17 Haziran cuma günü hesaplara aktarıldı. Yapılan açıklama ile çiftçiler ödemelerini alabilecekler.

Başa dön tuşu