Güncel

Tamer Karadağlı’nın Olay Paylaşımı Ferhunde Hanımlar Dizisinin Nevzat ve Selçuk’u Yıllar Sonra Aynı Karede

Tamer Karadağlı’nın Olay Paylaşımı Ferhunde Hanımlar dizisinde rol arkadaşı ile buluştu

Ekranların en uzun süren televizyon dizilerinden Ferhunde Hanımlar Türkiye’de yayınlanan ilk günlük dizi olarak bilinmektedir. Türk dizi tarihinde fazlasıyla sevilen Ferhunde Hanımlar dizisi birçok usta oyuncunun ilk deneyimlerindendi. Ferhunde Hanımlar dizisi ekranlarda 7 sezon boyunca kalmıştı. Sevilen dizi oyuncu kadrosu ile gönülleri fethetmişti. Ferhunde Hanımlar sosyal medyanın ilgi odağında. Yayınlandığı tarihe yaşı yetmeyenlerin bile ilgisini çekmeyi de başaran Ferhunde Hanımlar’ı yeniden gündeme getiren ise Tamer Karadağlı’nın paylaşımı oldu. Çocuklar Duymasın dizisinden önce yer aldığı Ferhunde Hanımda dizisi ile tanınan Tamer Karadağlı, Ferhunde Hanımlar dizisindeki partneri İpek Çeken ile Ankara’da buluşup fotoğraf çekildi. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın ‘yeni bir Selçuk – Nevzat klasiği’ notuyla paylaştığı fotoğraf sosyal medyada fazlasıyla ilgi gördü. Ferhunde Hanımlar dizisi ile popülerlik kazanan ikilinin yıllar sonraki buluşması herkesi şaşırttı.

288 bölüm süren dizi 1995 yılından sonra İnterstar’a geçti ve 13 Ocak 1999 tarihine kadar yayınlandı. 1069 bölüm ile ekranlara gelen dizi uzun soluklu bir dizi olması ile biliniyordu. Ülkenin ilk günlük dizisi olarak bilinen dizi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Tamer Karadağlı’nın ilk dizisi olan Ferhunde Hanımlar dizisi yeniden gündemde. Dizideki rol arkadaşlarından biri olan İpek Çeken ile Ankara’da buluşan Tamer Karadağlı paylaştığı fotoğrafla büyük ilgi gördü. Yılların eskitemediği oyuncular Ankara’da bir araya geldi.

Ferhunde Hanımlar dizisinde Doktor Selçuk karakterine Tamer Karadağlı hayat veriyordu. Ayrıca ünlü oyuncu, ailenin küçük kızı Nevzat’ın eşini oynuyordu. Okuldan da arkadaşı olan İpek Çeken ile buluşan Karadağlı bir fotoğraf çekildi ve bu fotoğrafı “Yeni bir Selçuk ile Nevzat klasiği” notu ile sevenleriyle paylaştı. Buluşmaya Tamer Karadağlı’nın kızı piyano bölümünde eğitim gören Zeynp Karadağlı da katıldı.

56 yaşında olan İpek Çeken de sosyal medya hesabından geçmişe dair güzel anıların bulunduğu fotoğrafları paylaşıyor. 90’lı yılların en sevilen dizilerinden olan Ferhunde Hanımlar dizisinin oyuncuları gündeme gelerek geçmişi hatırlattılar.

Başa dön tuşu