Güncel

Survivor’da Şok Ayrılık! Barış Yarışmayı Bırakıyor: Sebep Nisa

Survivor All Star 2022 91. bölüm ilk dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar parkura çıkıyor. 29 Nisan Cuma akşamı ekrana gelen Survivor’da Barış olmuyor diyerek bırakıyor. Kafasını toplayamadığını söyleyen Barış, bunun sebebi olarak Nisa’yı gösterdi.

Survivor Barış Murat Yağcı yarışmadan ayrılıyor mu, bırakıyor mu? TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak Survivor All Star 2022’nin 91. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyunu mücadelesi için su parkurunda kıyasıya mücadele veren Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında kıran kırana bir yarış geçti. Fragmanda Barış ile Ogeday mücadelesinde Barış yarışı bırakırken Anıl bırakma diyerek bağırması güne damga vuruyor.

29 Nisan’da TV8 kanalında ekrana gelecek Survivor 91. bölüm fragmanında Barış barışın söylediği sözler soru işareti yarattı. Survivor Barış ayrılıyor mu, bırakacak mı?

İstemiyorum! Benim Kafam düzelmiyor. Nisa böyle yaptıkça benim kafam düzelmeyecek diyen Survivor Barış, benden bu kadar olmuyor artık. Zorlayamıyorum, çıkmıyor. Psikolojik olarak ta çıkmıyor sözleri damga vurdu.

baris.jpg

Survivor Barış bırakıyor mu?

Bir dönem Nisa ile Barış arasında yaşanan gönül ilişkisi yaşanmıştı. Yeniden Survivor All Star kadronda yer alan Barış Nisa çifti ara ara birbirlerine iğneleyici sözleri ve duygusal bakışları ile gündeme gelirken 29 Nisan 2022 Cuma akşamı ekrana gelen dokunulmazlık oyununda Barış yarışmayı bıraktı.

Takımların karıştırılmasının ardından oynanan dokunulmazlık oyunları sonucu eleme adayı gösterilen Gökhan Keser, halk oylaması sonucu belirlenen SMS sıralamasında rakiplerine göre daha az oy alarak yarışmaya veda etmişti.

Bu akşam yayınlanacak Survivor All Star 91. bölümünde oynanacak olan 1. dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazanacağı belli olacak ve ardından kaybeden takımdan eleme adayı belirlenerek yokluk adasına gönderilecek.

Başa dön tuşu