Güncel

Survivor’da kim elendi dün gece 2022

Survivor’da kim elendi dün gece 2022 soruları TV8 ekranlarında izleyicilerin merakla beklediği soruyu Acun Ilıcalı açıkladı. Son dakika 25 Mayıs Survivor 2022 All Star kim elendi, adaya veda etti halk oylaması SMS oy sıralamasına göre belli oldu.

Survivor All Star 2022’de dün gece heyecan doruğa çıktı ve dörtlü potada eleme heyecanı yaşandı.Survivor 2022 kim elendi ve bu akşam adadan gitti? 24 Mayıs SMS oy sıralaması ile Survivor’da milyonları şoke eden veda! Sona yaklaştıkça artan gerilim devam ederken; haftanın eleme adaylarından Survivor Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude arasından hangisi adaya veda etti?

Survivor All Star 2022 “24-25 Mayıs 2022 SMS oy sıralaması ile Survivor kim elendi, gitti?” Yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Büyük bir rekabet yaşanan yarışmada heyecan doruğa çıkarken bir yarışmacı daha şampiyonluk hayallerine veda etti. Peki, 24 Mayıs Survivor’da bu hafta kim elendi?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kıyasıya bir yarışın yaşandığı mücadelede kazanan mavi takım oldu.

SURVIVOR ALL STAR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da dörtlü eleme potasında bu akşam elenen isim Sude oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Survivor All Star 2022’de haftanın ilk eleme adayı Gönüllüler takımından Berkan olurken; haftanın 2. eleme adayı Ayşe, 3. eleme adayı ise Hikmet oldu. Haftanın 4. eleme adayı ise yapılan oylama sonucu Ünlüler takımından Sude olarak belirlendi.

Başa dön tuşu