Güncel

Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star, Dominik adasında tüm hızıyla devam ederken bu hafta eleme potasına giren adaylar için izleyicilerin yorumu final gibi oldu. İşte 16 Mayıs Survivor eleme adayları kimler? Survivor’da kim elendi adaya hangi yarışmacı veda ettti.

Survivor kim elendi merak edilirken Survivor All Star 2022’de dün akşam haftanın altıncı ve son dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyinde Gönüllüler takımında 6. eleme adayı kim oldu merak ediliyor. İşte 16 Mayıs Survivor kim elendi, Survivor’da bu hafta adaya hangi yarışmacı veda etti merak ediliyor.

Survivor’da kim elendi? sorusu 15 Mayıs akşamı TV8’de Survivor All Star’ı canlı olarak izleyemeyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından yapılan oylamada haftanın 6. ve son eleme adayı belli oldu. Bu hafta ilk 5 eleme adayı Gönüllüler takımından çıkmıştı.

DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Survivor’da zaman geçtikçe dokunulmazlık oyunları daha da önemli hale gelmeye başladı. Bu hafta eleme adayı olan 6 isimden biri yapılacak SMS oylamasının ardından adaya veda edecek. İlk 5 ismin Gönüllüler takımından çıkması ise son dokunulmazlık oyununun daha da heyecanlı olmasına neden oldu. Ayrıca dokunulmazlığı kazanan takımın tavuk burger ve patates püresi ödülünü de kazanacak olması rekabetin yükselmesine yol açtı.

Hız ve denge isteyen parkurda her zamanki gibi ilk olarak kadınlar yarıştı ve bu etabın kazanan 8-6’lık skorla ünlüler takımı oldu. Ardından erkeklerin parkura çıktığı oyunun kazanan 8-2’lik skorla yine ünlüler takımı oldu.

Ünlüler takımı oyunun ardından burger ve patates püresini yemeye hak kazanırken, gönüller takımı ada konseyinde eleme adayını seçti.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu hafta Gönüllüler takımı için oldukça zor bir hafta oldu. 6 eleme adayının altısı da aynı takımdan seçilirken, ilk 5 adayın ardından konseyde ismi yazılabilecek sadece Nagihan, Atakan ve Hikmet kalmıştı.

Yapılan oylamanın ardından en çok oyu alan Hikmet oldu. Böylelikle Gönüllüler takımından eleme potasının dışında sadece Nagihan ve Atakan kaldı.

Bu haftanın eleme adayları Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Ogeday ve Hikmet oldu.

Son eleme adayının da belirlenmesinin ardında yorum yapan Acun Ilıcalı, tüm eleme adaylarının Gönüllüler takımından çıkması ve yine adayların güçlü isimler olması nedeniyle ” Yemin ediyorum bu kadar bana geçen konuşmaları üst üste dinlememiştim. Hepinize oy atasım geldi. O SMS rekoru bu potada çarpı iki ile falan kırılır” ifadelerini kullandı.

Merve ve Parviz’in sakatlıklarından dolayı geçen hafta eleme olmazken bu hafta Nisa, Evrim ve Berkay’ın yanına 3 eleme adayı daha geldi. Son 3 dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından Seda, Hikmet ve Ogeday eleme adayı gösterildi.

Ada konseyinde yapılan halk oylaması sonucu ortaya çıkan Survivor SMS sıralaması 2022 Survivor gönüllüler takımı oy listesi merak ediliyor. Acun Ilıcalı, bu sene sms sıralamasını yayınlamadığı için hangi yarışmacının ne kadar oy potansiyeli var henüz bilinmiyor.

Survivor’da kim elenecek?

16 Mayıs Survivor 2022 All Star yarışmasında bu hafta eleme potasında sırasıyla; Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Ogeday ve Hikmet eleme adayı olarak yer alıyor.

Survivor 2022’de finale az bir zaman kala oluşan eleme potası adeta final niteliği taşıyor. Sayısız potadan çıkan Evrim’in yanı sıra ilk kez eleme adayı olan Seda, Ogeday’ın henüz oy potansiyeli bilinmiyor.

16 Mayıs Survivor kim elendi, adaya hangi yarışmacı veda etti merak edilirken Acun Ilıcalı, son konseyde Yunan yarışmacılar ile All Star yarışmacılarının yarışacağı tarihi duyurdu.

Başa dön tuşu