Güncel

Survivor Evrim Keklik elendi! Son sözleri geceye damga vurdu

Survivor 2022 All Star heyecanı dün gece elem konseyi ile devam ederken adaya son veda eden isim Evrim Keklik oldu. Survivor kim elendi sorusunun yanıt bulduğu eleme konseyinde potaların kraliçesi Evrim Keklik elenerek Dominik macerası son buldu.

Survivor Evrim Keklik kimdir, elendi mi? 7-8 Haziran Survivor 2022 All Star seyircisi tarafından heyecanla beklenen kim elendi sorusu Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile son buldu. Survivor’da son elenen isim Evrim Keklik olurken 2022 All Star macerası son buldu.

Survivor 2022 All Star’a damga vuran potaların kraliçesi Evrim Keklik, düşük performansına rağmen izleyicilerin göstermiş olduğu ilgi neticesinde girdiği 15 potada rakiplerinden daha yüksek oy alarak adada kalmayı başarmıştı. 7 Haziran tarihli Survivor 2022 son bölümünde Nisa, Anıl ve Hikmet ile birlikte aday gösterildiği son konseyde elenerek Dominik hayallerine veda etti.

Survivor Evrim Keklik elendi

Gönüllüler takımı kadrosunda Survivor macerasına başlayıp son hafta değişen sistemle beraber Ünlüler takımına dahil olan Evrim Keklik, “Çok güzel bir 5 ay geçirdim. İyi ki buraya geldim. kendi dönemimde 8’inci All Star’da 15’inci oldum. Bence büyük bir başarı, ben burada elimden geleni yaptım. Bana oy atanların sayesinde ben burada kaldım.. Buradan gitmek istemiyorum hala ama gitmek zorundayım. Aslında bana güzel şeyler kazandırdınız. Adem’le anlaşamazdım ama bir haftada onu da sevdim. İnsanları tanımak lazım. Batu’yla da tartışmam kavgam oldu ama onu da seviyorum. Ağlamak istemiyorum, güzel şeylerin sonunda ağlanmaz.. ” dedi.

Elenmeden önceki sözleri

Evrim, ”Dışarıda yüzlerce binlerce insan Survivor olmak istiyor. Burada olmaktan çok mutluyum. 5 ayı devirmiş ve yolumuza devam ediyorken potaya girdim. Elendiğimde üzülürüm ama çok uzun bir yolda da 5 ay geçirdim. Çok güzel anılarım oldu. İlk defa bu kadar çok elenebilme ihtimalimin olduğunu hissediyorum.” ifadelerini belirtirken, Nisa, ”2020 de eleneceğimi hissettim ve bir tane büyük bir tablo yapmıştım. Bu konseye gelmeden önce de bir tablo yaptım. İçimden mi geldi tesadüf mü bilmiyorum. İyi ki de gelmişim.” cümlelerini söyledi. Anıl Berk Baki ise, ”Benim hayatımdaki en mutlu olduğum mezuniyet törenlerim derken ailemin gurur duyduğunu hissettiğim anlardı. Bunlara bir de 2018’deki final anım denk geldi. Gerçekten annemle babamın göğsünde o gururu hissetmiştim. 5 aya dönüp baktığımda kendi doğrularımda ilerlediğim için hepsine sahip çıkıyorum.” ifadelerini belirtti.

Başa dön tuşu