Güncel

Survivor SMS sıralaması neden yok? 2022 Survivor All Star oy sonuçları

TV8 kanalında Survivor All Star 2022 formatında devam eden fenomen yarışmanın takipçileri Survivor sms sıralaması neden yok? Survivor All Star Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları nerede yayınlanıyor? Survivor SMS Sıralaması 2022 Exxen oy sonuçları listesi.

TV8 ekranlarında en çok izlenen yapımlar arasında yer alan reyting rekortmeni Survivor All Star 2022 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında her eleme gecesi olduğu gibi bu akşam yapılan eleme konseyinde elenen yarışmacıyı öğrenmek ve destekledikleri yarışmacıların halk oylaması sonucu aldığı Survivor SMS sıralaması 2022 Exxen Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları neden yok, yayınlanmıyor soruları cevap arıyor.

Survivor sms sıralaması neden yok?

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 kanalında her yıl izlenme rekorları kıran Survivor yarışması bu sene All Star 2022 Ünlüler Gönüllüler formatında devam ediyor. Halk oylaması sonucu oluşan Survivor SMS sıralaması neden yok sorusu izleyiciler tarafından araştırıyor. Geçtiğimiz sene Exxen.com ve Exxen platformu üzerinden yayınlanan Survivor sms oy sıralaması daha önce acunn.com adresinde yayınlanıyordu. Fakat bu sene Survivor sms sıralaması herhangi bir platformda yayınlanmamaktadır.

Başa dön tuşu