Güncel

Survivor Nisa’nın Nagihan Çıkışına Acun Ilıcalı’dan Tepki

Survivor Nisa ile Acun Ilıcalı arasında gerginlik. Survivor Nisa’nın tepkisi

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star yarışmasında heyecan artmaya devam ediyor. Şampiyonluğa doğru yaklaştıkça All Star’da gerginlik artıyor. Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star yarışmasında son yaklaşılırken ünlüler ve gönüllülerde yarışmacıların değişikliklerini yapmışlardı. Başarısı ile dikkat çeken Nisa Bölükbaşı bu konuda yaptığı yorumla Acun Ilıcalı’yı fazlasıyla öfkelendirdi.

Haftalık takım dönemi başladığında takımların en yüksek performanslarına sahip olan yarışmacıların takım kaptanı olacağı ve haftalık takımların buna göre oluşturulacak olması sistemini duyuran Acun Ilıcalı’ya Nisa Bölükbaşı tepki gösterdi. Nisa bu olaya “Nagihan’ın istemesinden sonra sistem hemen değiştirildi. Bence ilk sistem çok daha mantıklıydı.” ifadelerine yer verdi. Acun Ilıcalı ise bu sözlerinden sonra rahatsız oldu.

“Biz Nagihan istedi diye bir şeyler yapmış olsaydık daha farklı yerlerde ve koşullarda olurduk.” ifadelerine yer verdi. Ayrıca “Takımlar haftalık oluyor. Zaten çok yakında bireysele döneceksiniz. O yüzden bu konuları tartışmaya bile gerek duymuyorum. Sizin sahada konuşmanızı bekliyoruz. İyi takım her yerde ve her sistem de kazanan takım olur. Ben Survivor yarışmacısı olsam getirin sistemi ben her şekilde oynarım derdim” ifadelerine yer verdi.

Survivor dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım olmuştu. Survivorda ikinci eleme adayı kırmızı takımdan oldu. Yapılan ada oylamasında Evrim eleme adayı oldu. İlk eleme adayı yapılan konseyden sonra Mavi takımdan Hikmet eleme adayı olan isim olmuştu.

Yeni takımlarda ise Kırmızı takımda; Adem, Anıl, Evrim, Nisa, Batuhan oldu. Mavi takımda ise Nagihan, Atakan, Ayşe, Berkan, Ogeday ve Hikmet yer aldı. 1 Haziran akşamı adaya veda eden isim ise Sema Aydemir olmuştu. Sema Aydemir Survivor All Star’a veda eden isim oldu. Survivor yeni sistem izleyicide de heyecan uyandırdı. Sonlara yaklaştıkça heyecan artarken hırslı mücadele ise devam ediyor. Survivor All Star şampiyonu kim olacak, heyacan dorukta.

Başa dön tuşu