Güncel

Survivor Nisa’dan Barış’a şok sözler: Sokak ortasında dövdü

Survivor Nisa’dan Barış’a şok sözler: Sokak ortasında dövdü. Survivor All star yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şok suçlamalarla geldi

Survivor Nisa’dan Barış’a şok sözler: Sokak ortasında dövdü. Survivor All star yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında şok suçlamalarla geldi. Survivor’un gözde isimlerinden Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı arasında yaşanan tartışma gündemde bomba etkisi yarattı.

Survivor 20202’nin ardından aşk yaşamaya başlayan ikili yaklaşık bir yıl süren birlikteliklerini noktalamışlardı. Bir dönem yaşadıkları aşk ile çokça konuşulan ikili arasında tartışma Barış Murat Yağcı’nın, kaybedilen yarış sonrası Yağmur ve Sude’yi teselli etmesiyle başladı. O anları gören Nisa Bölükbaşı adeta çılgına döndü ve “Kadınları döven adam, kadınları ağlatan adam şu an kadınlar ağlıyor diye şov yapıyor” ifadelerini kullanması olay oldu. Bu olayın ardından gündem çalkalandı. Bu durum konseydeki tartışmaya neden oldu. Yarışmacılardan Nisa, Barış’ın eski sevgilisini de sokak ortasında dövdüğünü söyledi.

Nisa’nin iddiaları ise ortamı gerdi. Barış Murat Yağcı’nın eski sevgilisinden olay paylaşım gecikmedi. Nisa ile Barış arasında yaşanan gerginlik tüm sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Nisa’nin sözlerine destek verenler kadar bu olayların televizyonda konuşulmaması geektiğini ifade edenler de oldu.

Dayak yediği iddia edilen eski sevgiliden Barış Murat Yağcı ile ilgili çok konuşulacak bir paylaşım geldi! Dün yayınlanan bölümde, üç dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı gerginliklerine tartışmayı da eklediler. Barış Murat Yağcı’nın eski sevgilisinden olay paylaşım! Nisa ile Barış arasında yaşanan gerginlik tüm sosyal medyanın gündeminde yer alırken, dayak yediği iddia edilen eski sevgiliden Barış Murat Yağcı ile ilgili çok konuşulacak bir paylaşım geldi! Dün yayınlanan bölümde, üçBarış “Resmen karalıyor. Öyle bir algı yapıyor ki Nisa onu dövmüşüm gibi. Nisa zaten 24 saatin 16 saati ağlıyordu geri kalanlarında da uyuyordu. Şov yapmak istesem başka bir şey yapardım.” diyerek kendisini savundu. Barış Murat Yağcı’nın bu sözleri ardından Nisa’nın kendisinden özür dilemesini istediğini belirtti.

Açıklamasında “”Oyun sonu Sude ile Yağmur’du sanırım, ağlıyorlardı. Aslında birçok yarışmacının yanına gittim. Tabii bazı şeyler duydum. Nisa, benimle alakalı daha önce bir şeyler söylemişti. Benimle alakalı yerli yersiz, ‘kadınları döv, kadınları ağlatan adam şov yapıyor’ ifadesini kullanmış. Ben her şeye saygı duyuyorum. Benim kadınları ağlattımı ya da dövdüğünü neye dayanarak ima ettiğini çok merak ediyorum. Gerçekten benimle alakalı hiçbir şey düşünmesin, söylemesin. Çünkü ben öyle yapıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Barış Murat Yağcı’nın eski sevgilisi, Monika Kwasnyi’den önemli bir paylaşım geldi. Bu paylaşım Nisa’nin söylediklerini inkar eden cinstendi. Kwasnyi, kendisine Barış’la ilgili yöneltilen sorulara karşılık, ‘Onun için en güzelini diliyorum’ notunu eklediği bir paylaşıma imza attı.

Başa dön tuşu