Güncel

Survivor Nisa Sema Tartışması

Survivor Nisa Sema arasında tartışma yaşandı. Survivor Seda ve Ayşe oyun gerginliği

Survivor Nisa Sema Tartışması. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star’da şok tartışma yaşandı. Ayşe’nin ağladığı için yarışa devam etmemesi olay olurken konseyde bu konuşuldu. Batuhan konu hakkında “Ağladı diye oyun durdu. Ağlayan bir kızı zaten o kadar hızlı çekmezdik. Her bir sayı çok önemli. Ayşe geldi sayısını aldı. İletişim oyunu sonuçta.” ifadelerine yer verdi.

Sema söz hakkı aldı. “Ayşe ve Seda’nın tavrı ve tarzını karşılaştırmak doğru olmaz. O sırada Ayşe dayanamamış olabilir. Haksızlık olarak bakılıyor. Dün oyun alanına geldiğimizde Nisa oyun alanındaydı. Tansiyonu düşmüştür. Oynamayabilir. O gün Nisa tansiyonu düştüğü için oynamayabilir ama Seda her şartta oynar. Biz istiyoruz ki karşımızdaki de bizimle aynı çileyi çekip dayansın. Ayşe’ye belki çok zor geldi ama Seda’ya 10 gün çile çekip yarışması zor gelmedi.” ifadelerine yer verdi.

Nisa ise “Benim burada dizim ve omzu sakat. Oyuna çıkıyorum, beni suçlayamazsın.” dedi Sema “Ben seni suçlamıyorum” deyince Nisa “Cevap verme ben seninle karşılıklı konuşmuyorum.” dedi. Sema ise “Sana mı soracağım” diyerek sitem etti. Nisa konuşmasına “Oyun alanına geldiğimizde ellerim titriyor. Evrim’e beni yalnız bırakma dedim. Tuvalete gitmeye çalışıyorum düşüyorum. Ne olduğunu anlamadım. Sema diyor ki tansiyonu düştü. Allah kimseye yaşatmasın. 10 gündür hasta değildim ama bu yaşadığımı hiç yaşamadım.” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı ise “Seni suçlayıcı bir konuşma değildi. Seni örnek olarak gösterdiği için cevap verme hakkın var.” dedi.

Sude ise Ayşe’nin bilerek ağlamadığını, Ayşe’nin ağlamasından dolayı hassasiyet yaşadıklarını söyledi.

Ayşe ise konu hakkında “Keşke o anı yaşamasaydım. Benim yerimde kimsenin olmasını istemezdim. Burada anlayışlı olmaya bakıyor. Orada duygusal olarak değil çaresiz kaldığım için ağladım. Kalbim sıkıştığı için ağladım. Hepsine çok kırıldım, diyecek bir şeyim yok.” ifadelerine yer verdi.

Seda ise “Benim için bu konu kapandı. Ben hiç kalkamsaydım düşe kalka gitseydim daha mı iyiydi, 37 yaşındayım parkurda çok hızlıyım. Arkadaşlarım kalk dedi kalkamadım, döndüm de dolaştım. Dönmesi gerekiyordu, olay buydu.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu