Güncel

Survivor Merve Aydın Elendi Mi Acun Ilıcalı’nın Zor Anları

Survivor Merve Aydın diskalifiye mi oldu Merve Aydın sakatlandı mı? Survivor Merve Aydın elendi mi Acun Ilıcalı’nın zor açıklaması

Survivor’da Acun Ilıcalı’nın Zor Anları Konuşamadı. Survivor All Star’da dün akşam ekranlara gelen bölümde şok anlar. Acun Ilıcalı açıklama yaparken zor anlar yaşadı. Survivor 2022 All Star yarışmasının 96. bölüm fragmanı yayınlandı. 96. bölüm fragmanında görülen olayda Merve Aydın feci bir şekilde sakatlanıyor. Peki Aydın diskalifiye mi ediliyor? Survivor All Star Merve Aydın elendi mi? Yeni bölüm fragmanında Merve Aydın’ın sakatlanması sonrası büyük bir panik yaşanıyor. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı ise zorlanarak bir açıklamada bulunuyor. Survivor Merve Aydın elendi mi?

YENİ BÖLÜMDE ŞOK SAKATLIK

Yeni bölüm fragmanına Merve’nin çığlıkları damga vuruyor. Adem ve Atakan’ın arasındaki gerginlik yeni bölümde de devam ederken Ünlüler ve Gönüllüler’in Merve için üzüldükleri görülüyor. Oyun sırasında Merve Aydın sakatlanınca bütün takım Aydın’ın yanına oluyor.

Konseyde ise Acun Ilıcalı’nın güçlükle bir açıklama yaptığı görülüyor. Merve Aydın’ın sakatlandığı anlarda “Anne, bitti. Ne olursun anne, sana söz verdim.” dediği görülüyor. Akşamki yapılan konseyde Acun Ilıcalı’nın “Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konseyde daha beraberiz” dediği fragmana yansıyor.

SURVİVOR MERVE DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

Merve Aydın’ın acı içinde çığlıklar attığı anlar izleyicilerin yüreklerini ağzına getirdi. Merve Aydın, dokunulmazlık oyunu sırasında bacağından sakatlık yaşıyor. ”Bitti” diyerek ağlayan Survivor Merve’nin sağlık durumu ve yarışmadaki geleceği merak ediliyor. Merve Aydın Survivor’a devam edebilecek mi? Survivor All Star’da Merve Aydın rüzgarı bitiyor mu?

Başarılı yarışmacı Merve Aydın’ın sakatlık anları fragmana damga vururken izleyiciler “Merve Aydın elendi mi? Survivor All Star Merve Aydın Diskalifiye mi oldu?” sorularını sormaya başladı. Ünlüler takımında mücadele eden kadın yarışmacılardan olan Merve Aydın performansı ile dikkatleri üzerine çekti. 96. bölüm fragmanında Merve Aydın’ın sakatlığı olay oldu. Merve Aydın’ın diskalifiye olup olmadığı henüz belli değil fakat Aydın’ın yarışmadaki geleceği sağlık duruma bağlı. Doktorların izin verdiği sürece Merve Aydın Survivor All Star’a devam edecek. Fakat sağlık durumunda herhangi sıkıntı çıkaracak bir durum olursa Merve Aydın Survivor All Star şampiyonluk hayallerine veda ederek yarışmadan diskalifiye edilecek.

Başa dön tuşu