Güncel

3 Mayıs Survivor kim elendi, kim gitti son dakika 2022

Survivor’da elenen isim Survivor SMS oylaması ve SMS sıralaması sonuçlarına göre belli oldu. 3 Mayıs 2022 Salı Survivor kim elendi, kim gitti? İşte Survivor SMS Sıralaması açıklandı

Survivor kim elendi, kim gitti sorusu, 3 Mayıs 2022 tarihinde ekranlara gelen Survivor yeni bölümüyle yanıtını buldu. Survivor’da elenen isim Survivor SMS oylaması ve SMS sıralamasına sonuçlarına göre ortaya çıktı. Böylece Survivor son bölümüyle birlikte bir yarışmacı hayallerine veda etti. Peki Survivor son bölümünde yarışmaya veda eden kim oldu? Survivor ünlüler gönüllüler SMS sıralaması, SMS Oylaması nasıldı? İşte Survivor 3 Mayıs SMS sıralaması tamamı…

Survivor 3 Mayıs 2022 tarihinde ekranlara gelen son bölümünde TV8 izleyicisi kimin eleneceğini büyüm merak içerisinde bekliyordu. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ile Survivor’dan giden isim belli oldu. Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamları oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler gönüllüler takımında eleme adayları Survivor Evrim, Barış, Ayşe ve Sude olmuştu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor kim elendi sorusunun yanıtı, Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ile belli oldu. Acun Ilıcalı, SMS oylamasında en az oyu alarak 3 Mayıs akşamı adaya veda eden ismin Survivor Barış Murat Yağcı olduğunu açıkladı.

Hafta boyunca gerçekleştirilen dört dokunulmazlık oyununun üçünü gönüllüler, birini ise ünlüler kazanmıştı. Yokluk adasına giden eleme adayları da; Evrim, Barış, Ayşe ve Sude oldu. Adaya veda eden isim ise Barış oldu. Barış veda etmeden önce, ” Bugün hissetmiştim ama kimseye söylememiştim. Yaptığım hata affedilebilecek bir hata değildi ve burası bu hatayı kaldırabilecek bir yer değil. Burada performans çok önemli çünkü performansım olmadan potalardan çıkmak da zaten beni üzüyordu.” dedi.

SURVİVOR’DA ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haftanın ilk ödül yarışında, ünlüler ve gönüllüler kıran kırana mücadele verdi. Haftanın ödül oyununda ödül ise pizza sofrası oldu. Kazanan takım enfes bir sofrada karnını doyuracak.

Ünlüler takımı kadınlar mücadelesinde 8-5 oyunu aldı. Erkekler yarışını da gönüllüler 8-0 aldı ve oyun en iyiler turuna kaldı. En iyilerde kazanan 3-1 gönüllüler oldu.

EVRİM-ANIL ARASINDA GERGİNLİK!

Ödül oyunu sırasında Evirm ile Anıl arasında ufak çaplı gerilim yaşandı.

Evrim’in ” Vallahi hiç çekilmiyorsun.” sözleri üzerine ise Anıl ”Ben mi çekilmiyorum?” şekilinde tepki gösterdi.

Evrim, ” Takıma git hadi koşa koşa gittiğin takıma git.” dedi. Anıl da ‘Ben mi istedim? Evrim ne yapmaya çalışıyorsun nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsun?” ifadeleri ile karşılık verdi.

Öte yandan Nisa, çıktığı üç oyunun sadece birini kazandı. Bench’e geldiğinde ise konuşmak istemediğini açık şekilde ifade etti, Hikmet ile Ogeday da oyun hakkında fikirlerini beyan etmek isteyince ufak bir kriz anı yaşandı. Nisa, çıktığı son oyunu alamayınca gözyaşlarına da hakim olamadı.

ADA KONSEYİNDE ‘SEVİNÇ’ TARTIŞMASI

Acun Ilıcalı, Hikmet’e oyun alanındaki gerilim hakkında soru yönelterek, ”Değişik bir sevinç gösterisi yaptın. Daha önce Adem senin önüne doğru sevindi de onun karşılığı mıydı bu, yoksa o oyunluk muydu?” dedi.

Hikmet’in yanıtı da, ”Bu benim güreşe yönelik sevincim, on gündür yapıyorum. Bu sevincim sadece Ademe karşı yaptım. Yaklışık bir ay önce bir oyunda beni yendi, bağırarak konuşmuştu. Sevinebilir, burası Survivor. Tabi karşındakini kırmadan fiziki temas yapmadan. Ademin önüne doğru yapmam tesadüftü. Ben de Adem’e soda iç hazmet dedim. İsteyen istediği sevinci yapabilir ben kaldırabilirim. Kaldıramıyorsan yapmayacaksın.” ifadelerini kullandı.

Ilıcalı ise, söz konusu sevinç yaşama durumu hakkında, ”Bir metrelik, hatta 2 metrelik alanda göz göze bakarak birisinin önüde sevinç yapmayalım.” dedi.

Oyun alanında Hikmet’in Adem’i mağlup etmesinin ardından yaptığı sevinç gösterisi için Adem’in cevabı, ”Bahsettiği oyunda dört beş tur atmadım sadece 1 tur attım. Hikmet’le benim bir işim yok aslında, benim hedefim değil. Benim onun hedefi olduğumu çok iyi biliyorum. Sadece Hilkmet’de değil bence. Beni hedef olarak görmeniz beni yolumdan şaşırtmaz. Hikmet’in bana yapmış olduğu sevinçten ziyade, ben iki halkamı atamadım, karşı taraf ikide iki attı. İki tane daha atayım dedim, orada bir isyan etti. Sırf ben atmayayım diye, oradaki sembolü koşarak düşürdü. Çünkü takık.” şeklinde açıklamada bulundu.

Ilıcalı, Adem ile Hikmet arasındaki krizin ardından Hikmet’e açık uyarıda bulundu ve şu sözleri sarf etti: Eğer bu kayıt olmasa, bir yarışmacıyı töhmet altında bırakacaksın bundan bir ay önce Nagihan’la üzücü bir olay yaşadın.

”Aa pardon öylemiymiş” diyorsun.

Adem için yaptığın suçlamanın şeklin çok ağar. Yani bu kadar olmaz Hikmet. Yaptığın suçlama baştan aşağı yanlış. İfadelerinin net ve doğru çıkması lazım.” diyerek uyarıda bulundu.

Başa dön tuşu