Güncel

Survivor eleme neden olmadı 2022! Acun Ilıcalı Açıkladı

10 Mayıs Survivor kim elendi sorusuna yanıt bulamayan izleyiciler Survivor’da bu hafta neden eleme olmadı konusunu araştırıyordu. Acun Ilıcalı konu hakkında açıklama yaparken Survivor All Star 2022 son bölümünde yaşananlar sizlerle.

Survivor 2022 All Star Ünlüler ve Gönüllüler arasında rekabet giderek artarken izleyiciler dün akşam Survivor kim elendi 10 Mayıs Survivor’da neden eleme olmadı bu hafta survivor eleme niye yok sorusuna cevap arıyor. Dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına giren Evrim, Nisa, Berkan arasından adaya veda eden isim kim oldu? Survivor’da bu hafta neden olmadı son ödül oyununu hangi takım kazandı. İşte detaylar…

Survivor All Star Türkiye yarışmasında dün akşam ünlüler ve gönüllüler takımları haftanın ikinci ödül oyunu için parkura çıktı. İngiltere, Hull City ödülünü kazanan Gönüllüler olmuştı. Peki dün akşam Survivor’da neden eleme olmadı? 10 Mayıs Survivor ödülünü kim kazandı?

Survivor’da Bu Hafta Neden Eleme Olmadı

Survivor 2022’de heyecan yüksek performansların sergilendiği mücadeleler ile devam ediyor. İki takım finale doğru performanslarında vites arttırarak ödül oyuncuları için parkura çıkıyor. TV8 izleyicileri bu hafta Survivor’da neden eleme olmadığını merak ederken, Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yarışmada iki zorunlu veda yaşanmasıyla birlikte 2 hafta boyunca eleme olmayacağını onun yerine büyük ödül oyunları yapılacağını açıkladı.

survivor2.jpg

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI 10 MAYIS?

TV8 ekranlarında nefes kesen Survivor 2022 All Star yarışmasında büyük ödül oyunları büyük heyecan yaratıyor. Bu hafta ilk oyunun kazananı Gönüllüler takımı İngiltere’de Hull City maçına gitmişti ikinci ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı ise hamburger menüsü yeme şansı elde eti.

Dün akşam Survivor’da ödül oyununun ilk etabında kadınlar mücadelesini Ünlüler 8-6 kazanarak tadım yapma şansı elde etti. Erkekler yarışını gönüllüler takımı kazanırken skor 1-1 eşitlendi En iyiler ve bayrak yarışına kalan oyunda yarışmacılar büyün gücüyle performans sergilediği ödül oyununun finalinde Ünlülerden Ayşe-Anıl, gönüllüler takımında da Hikmet- Nagihan oyuna çıktı. Ödülün sahibi ünlüler oldu.

NİSA – SEMA ARASINDA GERGİN ANLAR!

Oyunun ilk sayısı için Nisa ile Sema karşı karşıya geldi. Ancak Nisa, çektiği rabanın azizliğine uğradı ve parkurda kaldı. Sayıyı alan da Sema oldu. Ardından takım arkadaşları da Nisa’ya tepki gösterdi.

Diğer yandan Sema ile de kısa bir tartışma yaşayan Nisa, Sema’nın ” Keşke küplerin öyle olduğunu söyleseydiniz” sözlerine yanıt verdi ve Sema ise ”Sus be sen!” sözleri ile tepkisini gösterdi. Nisa ise ”4 aydır yarışıyoruz sorduğun soru aptalca.” dedi.

Sema, ”Sana mı kaldı kimin aptal olup olmadığı.” sözlerine karşılık Nisa ”Ben sana aptal demiyorum ki sorduğun soruya diyorum.” yanıtını verdi.

Survivor kim elendi

Survivor’da dokunulmazlıkları peş peşe kaybeden gönüllüler; Evrim, Nisa ve Berkan’ı eleme potasında yer alıyor.

Başa dön tuşu