Güncel

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 21 Mayıs 2022 Survivor Kim Elendi?

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 21 Mayıs 2022 Survivor Kim Elendi? Survivor yarışma programı bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen yarışma programında bu hafta hangi isim veda edecek merak edilen konular arasında yerini aldı işte detaylar..

Survivor Eleme Adayı Kim Oldu 21 Mayıs 2022 Survivor Kim Elendi? Survivor yarışma programı bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen yarışma programında bu hafta hangi isim veda edecek merak edilen konular arasında yerini aldı işte detaylar..

Survivor All-Star yarışma programı 2022 senesinde yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen yarışma programı Survivor’ da her hafta dokunulmazlık oyunları da oynanmaya devam ediyor. Yayınlanan ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında bu hafta belirlenen ilk eleme adayı Berkan Karabulut olurken, 21 Mayıs günü dokunulmazlığı kim kazanacak ve 2. eleme adayı kim olacak soruları sorulmaya devam ediyor.

21 Mayıs Akşamı Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

21 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldiler. Bu karşılaşma sonucunda Gönüller takımı galibiyet kazanarak dokunulmazlığı kazandı.

Gönüllüler takımının bu galibiyeti sonucunda Ünlüler bir eleme adayı belirlediler. 21 Mayıs akşamı ünlü isimlerden bir eleme adayı belirlendi ve bu isim Ayşe Yüksel oldu.

Survivor 2022′ de Elenen Hangi İsim Oldu?

Survivor 2022 yılında bu haftaki elenen isim 24 Mayıs Salı günü oynanacak ödül oyunu sonrası belli olacak.

Survivor 2022′ de 2. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 2022′ de uzun süredir devam eden galibiyet ile gönüllüler bu dokunulmazlığı kazanmayı adeta kafalarına koymuştu ve adeta canlarını dişlerine takarak toplamda 7 sayı alarak müthiş bir performans sergilediler. Kaybeden ünlüler takımı ise sonrasında konseyde kendi aralarından bir ismi eleme adayı olarak çıkardı ve bu isim Ayşe Yüksel oldu.

Survivor 2022′ de Nisa Baygınlık Geçirdi!

Yaşanan oyun öncesi oyunu gelirken, Nisa kamyonette başını vurarak bir baygınlık geçirdi. Ogeday ile Evrim’ in bu duruma hemen müdahale etmesi sonucunda Nisa ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Nisa bu olay sonrasında tedbir amaçlı dokunulmazlık oyununa katılmazken, durumunun ise ciddi olmadığı açıklandı.

Bu olay sonrasında konseyde açıklamalarda bulunan Nisa, “Başımı çarptım ve ondan sonrasını hatırlamıyorum gözümü hastanede açtım. Arkadaşlar söyledi korkutmuşum herkesi. Kimse merak etmesin şu an iyiyim başım ağrıyor biraz o kadar” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Başa dön tuşu