Güncel

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı 30 Nisan Yokluk Adasına Kim Gitti?

Survivor 30 Nisan eleme adayı? Survivor 30 Nisan yokluk adasına kim gitti? Survivor 30 Nisan kim elendi? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı 30 Nisan Yokluk Adasına Kim Gitti? TV 8 ekranların sevilen yarışma programı Survivor All Star yarışmasında 30 Nisan akşamı oynanan oyunu kim kazandı? Survivor All Star hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Survivor’da şampiyonluk yarışı büyük bir heyecanla devam ediyor. Nagihan, Atakan, Ogeday, Parviz, Berkan, Seda, Hikmet, Evrim, Nisa’nın yer aldığı gönüllüler takımı ve Batuhan, Barış, Sude, Ayşe, Sema, Merve, Adem, Anıl’ın kaldığı ünlüler takımının mücadelesi devam ediliyor. Survivor’da yaşanan mücadelede kim kazandı? 30 Nisan Survivor mücadelesinde hangi takım galip geldi? İşte merak edilenler…

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın yaptığı programda dokunulmaz isimler Merve ve Anıl yazılmayacak isimler arasında yer aldı. Survivor All Star’da 30 Nisan dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor yokluk adasına kim gitti? Evrim’in ardından ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor All Star’da neler oldu? 30 Nisan’da yaşananları sizler için derledik. Survivor All Star’da yokluk adasına giden isim kim oldu? 30 Nisan Survivor All Star merak edilenleri..

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da amansız bir mücadele yaşandı. Nefes kesen mücadele başa baş bir şekilde ilerledi. Ünlüler ve Gönüllüler arası yapılan mücadelede galip gelen takım Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı ise konseyde isim yazan taraf oldu. Peki ünlüler takımı hangi ismi yokluk adasına gönderdi? Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor’da 30 Nisan yapılan oylamada Merve, Ayşe’nin ismini yazdı. Adem de Ayşe’nin ismini yazdı. Sude ise oylamada Barış’ı yazdı. Ayşe’de Barış’ın son oyunda yaptığı hareketten ötürü ismini yazdı. Survivor’da yokluk adasına kim gitti.

Survivor’da ünlülerin kaybettiği dokunulmazlık oyununda en çok kimin ismi çıktı? Evrim’in ardından ikinci eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR YOKLUK ADASINA KİM GİTTİ?

Survivor’da ünlülerin kaybettiği gecede en çok Barış ve Ayşe’nin ismi yazıldı. Survivor All Star 30 Nisan yokluk adasına kimin gittiği henüz belli değil. Survivor yokluk adasına giden taraf kim oldu? All Star’da durum belli olduktan sonra haberimizdeki yerini alacak.

Başa dön tuşu