Güncel

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU, dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

1 Mayıs Survivor All Star 2022’de bu akşam haftanın 3. dokunulmazlık oyunu için mavi ve kırmızı takım yarışmacıları kıyasıya yarıştı. Peki Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 1 Mayıs 2022 Pazar Survivor eleme adayı kim?

Survivor’da eleme adayı 1 Mayıs akşamı ada konseyinde yapılan oylama ile belli oldu. Pazar akşamı Survivor All Star’ın ekranlara gelen 1 Mayıs tarihli 93. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımının dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesen anlara sahne oldu. Büyük finale haftalar kala rekabetin kızıştığı yarışmada, parkurun galibi yine gönüllüler takımı olurken, gecenin sonunda ünlülerde yapılan oylamada ise yokluk adasına gitmek üzere haftanın 3. eleme adayı seçildi. Survivor eleme adayı olan yarışmacı, “Performans olarak düşüğüm arkadaşlarıma diyecek bir şey yok. Gideceğim bakalım beni ne karşılayacak soğuk, yağmur, yılan artık ne varsa…” sözleri ile dikkat çekti. İşte, Survivor 3. eleme adayı.

Survivor All Star’da 3. eleme adayı, haftanın 3. dokunulmazlık oyunu sonrası netlik kazandı. Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Survivor’da pazar akşamı takımlar nefes kesen dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Engellerin yer aldığı ödüllü dokunulmazlık oyununda Seda ve Atakan’ın bayrak yarışında aldığı sayı ile gönüllüler takımına dokunulmazlık oyununu kazandırdı. Haftanın eleme adayları Evrim ve Barış olmuştu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonrası ise Survivor’da 3. eleme adayı Ayşe oldu. Ayşe’nin konseydeki sözleri ile dikkat çekti.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık ve ödül oyunu için parkura çıktı. Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu öncesi kazanan takımın yemek ödülünden de yararlanacağı açıklandı. Üçüncü oyunu kazanmak için parkura çıkan ünlüler ve gönüllüler takımında yine ilk mücadeleyi kadınlar verdi. Sema’nın Nisa’ya karşı aldığı sayı ile dokunulmazlık oyununda kadınlar yarışını 8-6 skorla ünlüler kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

1 Mayıs 2022 Pazar günü Survivor All Star’da üçüncü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler (Mavi) takım kazandı.

1 Mayıs Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor All Star 2022’de dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Kırmızı takımdan Ayşe eleme adayı oldu. Böylece yokluk adası yolcusu AYŞE oldu.

626ede4fe4bfdc2b18d99f44.jpg

1 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ

1 Mayıs 2022 Pazar Survivor’da dokunulmazlık oyunu ödülü, etli, pilavlı, profiterollü ve revanili nohuttur. Kazanan takım yemeklerini portakal evinde rahatça yiyecek. Ayrıca kazanan takım Tolgahan Sayışman’ın son filmi ‘Aynasız Haluk’u izleyecek.

626ede4fe4bfdc2f3cdd033a.jpg

DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?

1 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Oyunu’nda bayanlar etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabına Ünlüler takımı iyi başladı. Ünlüler takımı ilk oyunu 3-1, ikinci oyunu ise 5-3, üçüncü oyunda ise 7-5 önde tamamladı. Gönüllüler takımı son oyunda Nagihan’ın attığı sayılarla durumu 7-6’ya getirse de Ünlüler takımından Sema, son oyunda attığı sayı ile dokunulmazlık oyununda skoru 8-6 yaptı.

626ede4fe4bfdc2f3cdd0336.jpg

DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?

1 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Oyunu’nda erkekler etabını Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Gönüllüler takımı erkekler etabının ilk oyunda 2-1 önde tamamladı. İkinci oyunda Ünlüler takımı öne geçerek dokunulmazlık yarışını 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek karşılaşmaları 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı oynadığı tüm parkur mücadelelerini kazanarak skoru 8-4 yaptı. 8-6’lık etabın ardından Gönüllüler takımı genel skoru 1-1 yaptı. Bu skorla haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun galibi final etabında belirlendi.

626ede4fe4bfdc2f3cdd033c.jpg

Başa dön tuşu