Güncel

Survivor Atakan’dan Adem’e Şok Hareket Takımlar Karıştı

Survivor Atakan diskalifiye mi oluyor, Adem ve Atakan kavgasından sonra Acun Ilıcalı ne kadar verecek?

Şampiyonluk yarışı hız kesmeden devam ederken takımların mücadelesinin üçüncü dokunulmazlığında gerginlik yaşandı. Batuhan, Adem, Hikmet, Anıl, Evrim, Atakan, Nisa, Nagihan, Ogeday, Ayşe ve Berkan’ın şampiyon olmak adına mücadele ettiği Survivor All Star’da finale günler kala gerginlikler bitmiyor.

Survivor All Star’da Atakan ve Adem’in arasında yaşanan son tartışma ise oyun alanını karıştırdı. Yarışmacılar dün akşam uzun ve yorucu bir parkurda ter döktüler. İlk turun kazananı 8-0 skor ile mavi takım olurken ikinci tur ise 5-8 skor ile mavi takım dokunulmazlığı elde etti. İlk turdan hiç sayı alamayan ünlüler takımının yarışmacısı Nisa, Ayşe ile çıktığı son oyunun sonrasında ‘Musmutlu mavi takım!’ diyerek tepki gösterdi. Bench’e geçtiğinde ise “Beş ay emek veriyorsun, sonra biz harika ve mutlu bir takımız. İyi ki de böyle takımız zaten. Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik biz orada” diyerek tepki gösterdi. Nisa çok geçmeden oyun alanını sinirlenerek terk etti.

Sunucu Murat Ceylan ise Nisa’nın gitmesinin üzerine “Bunu sadece Nisa değil birçok kişi yaptı. Başka arkadaşlarınız da yapıyor, lütfen dur artık deyin.” ifadelerine yer verdi. Konseyde ise bu konu konuşuldu.

Gergin başlayan konserde Ayşe Nisa’ya oyun alanındaki sözlerinin anlamını sordu. “Ben burada bütün yarışmacıları eşit bir şekilde görüyordum. Ama ondan sonra kaybettikleri ilk dokunulmazlığın ardından ‘Kesinlikle doğru bir karar verdik. Takım olarak da çok iyi çok mutluyuz’ dedi. Ben de sordum o takıma, Atakan da ‘Böyle tabi ki daha mutluyuz’ dedi. Ben orada sonra beş ay emek verdim, kendimi çöp kutusu gibi hissettim açıkçası. Kendimi istenmemişim gibi hissettim ve tepki gösterdim” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Survivor’ın yeni bölüm fragmanında Adem ve Atakan arası gerginlik yaşandığı görüldü. Atakan’ın Adem’in arkasından yaptığı hareket ile gerilim arttı. Atakan’ın Anıl’a “Çekil yoksa sana da vururum bak.” demesi üzerine ortam daha da gerildi.

Atakan’ın hareketi sonrası çılgına dönen Adem’i ise zor sakinleştirdikleri görülüyor. Bu akşam olacak konseyde neler yaşanacağı merak ediliyor.

Başa dön tuşu