Güncel

Survivor All Star Yokluk Adası Kalktı Mı Survivor’da Acun Ilıcalı Duyurdu

Survivor All Star yokluk adası kalktı mı? Survivor All Star Acun Ilıcalı’dan kritik açıklama

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı yokluk adasını kaldırdı. Sunucu ve yapımcı Ilıcalı yarışmacıların şampiyonluk sürecine odaklanmalarını istediğini söyledi. Yokluk adasında bu zamana kadar en fazla zaman geçiren Evrim bu habere çok sevindi. “Bu zamana kadar aldığım en güzel bayram müjdesi.” ifadelerine yer verdi.

Ekranların iddialı yarışma programı Survivor All Star’da yayınlanan son bölümde Acun Ilıcalı yarışmacılar için müjdeli haber geldi. TV8 ekranlarının iddialı yarışma programı Survivor All tar dün akşam yeni bölümüyle sevenleri ile buluştu. Ramazan Bayramı sebebi ile yarışmacıların iki gğn boyunca villada kalacaklarını söyledi. Aynı zamanda Acun Ilıcalı yokluk adası ile ilgili müjdeli haberi vardı.

Acun Ilıcalı ismi en çok çıkan adayların 24 saat boyunca kaldığı yokluk adasının kaldırıldığını duyurdu. En çok orada kalan kişi ise Evrim oldu. “Bu benim bu zamana kadar aldığım en güzel bayram müjdesiydi. Ama ben Survivor’u o kadar çok seviyorum ki inanın yokluğu da sevmiştim. Çünkü ne kadar çok oraya gidersem o kadar daha güçlü geri dönüyorum. Bu biraz beni ilgilendiriyordu. Çok güzel oldu teşekkürler” derken Acun Ilıcalı ise esprili bir şekilde, “Evrim’in adasını değiştirdik diyebiliriz” ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı açıklamasında “Survivor’un gördüğü en yüksek seviyede ödüller adım adım sizin olacak. Bol bol uçacaksınız” ifadelerine yer verdi. Ayrıca Yunan yarışmacılarla ortak oyunların oynanacağı söylendi. Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Sude yokluk adasına giden son isim oldu. 2 Mayıs’da yokluk adasına giden son isim Sude Burcu oldu. Evrim ve diğer yarışmacılar bu habere fazlasıyla sevindiler.

SURVİVOR YOKLUK ADASINA KİM GİTTİ?

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı aralarında isim yazmak zorunda kaldı. Sude Burcu en çok ismi çıkan yarışmacı oldu. Sude Burcu yokluk adasına son katılan isim oldu. Yokluk adasına son kez giden isim Sude Burcu oldu. Yokluk Adası Survivor All Star’dan Kalktı. Survivor All Star’da yokluk adasının kalkması sosyal medyada da gündem oldu.

Başa dön tuşu