Güncel

Survivor Merve Aydın Neden Diskalifiye Oldu? TV8

Son dakika haberi Survivor 2022 Merve Aydın neden diskalifiye oldu merak ediliyor? Son bölümde sakatlanan Survivor Merve elendi mi, Survivor’da Merve’ye ne oldu? araştırılıyor. Acun Ilıcalı son dakika olarak Merve’nin son sağlık durumunu açıkladı.

Survivor Merve ve Perviz hakkında Acun Ilıcalı tarafından yarışmanın 96. bölümünde açıklamada bulunuldu. Survivor Merve ve Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? Sağlık durumları nasıl? Survivor Merve ve Perviz neden diskalifiye oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR MERVE VE PERVİZ DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Merve Aydın, Survivor 2022 All Star yarışmasının 5 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlandı.

Survivor Merve Aydın neden diskalifiye oldu?

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2022’de bu akşam ekranlara gelen 96. son bölümde sakatlanan Merve Aydın hakkında son durumu açıkladı. Sözlerine çok üzgün olduğunu açıklayarak başlayan Acun Ilıcalı, Merve’nin son sağlık durumunun yarışmaya devam etme ihtimali olmamasından dolayı Survivor Merve Aydın’ın diskalifiye olarak yarışmadan elendiğini açıkladı.

Survivor Merve elendi mi?

5 Mayıs Survivor All Star 96. son bölümde sakatlanan Merve Aydın, yapılan son kontroller doğrultusunda yarışmaya devam edemeyeceği için elendiği açıklandı.

MERVE AYDIN HASTANEYE KALDIRILDI

Aşil tendonunun koptuğu söyleyen ve gözyaşları içinde acıyla kendisine yere bırakan Merve’nin haykırışları herkesi gözyaşlarına boğdu. Survivor doktoru Serhad Ömercikoğlu’nun müdahale ettiği Merve, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

“SEVGİLİ MERVE’NİN SURVIVOR MACERASI BİTTİ”

Survivor Merve’nin aşilinde kopma olduğunu Doktor Serhad Ömercikoğlu açıkladı. Ancak hastaneye kaldırıldı.

Merve Aydın’ın yarışmadaki akıbeti belli oldu. Acun Ilıcalı: ”Kendisi ile uzun bir süre görüştüm. Çok talihsiz bir olay yaşandı. Hiçbirimizin aklından geçmeyen bu sakatlık belasının yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’nin durumu ile ilgili bilgi vereceğim. Tarihi bir oyun tarihi galibiyet. Kendisi ile uzun bir sürek konuşurken bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşları ile başlayan konuşmada bıraktığım son nokta iyi bir nokta oldu. Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan sağlığımızıdan daha değerlisi yok. Bu sakatlıkların en olumlu tarafı 1-2 ay sonra sağlığa kavuşulabilmesi.

Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi, Merve için Survivor macerası sona erdi.

Bunu tahmin ettiğinizi biliyorum ama bir mucize var mı diye soruyorsanız böyle bir şey olmadı. Devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu