Güncel

Survivor kim elendi 7 Haziran Survivor SMS sıralaması 2022

Türk televizyon tarihine damga vuran Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor Survivor kim elendi 7 Haziran 2022 Survivor SMS sıralaması oy sonuçlarına göre Evrim, Hikmet, Anıl ve Nisa potasında adaya veda eden kim aranıyor.

Survivor 2022 All Star’da dün gece kim elendi son dakika Survivor SMS sıralaması 2022 oy sonuçlarına göre adaya kim veda etti. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla gerçekleşen eleme konseyi TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşurken 7 Haziran Survivor kim elendi, kim gitti soruları araştırılıyor. 2022 Survivor SMS sıralaması sonucuna göre en az oyu alarak Survivor’da kim elendi veda etti belli oldu.

7 Haziran Survivor 2022 All Star ada konseyi gecesi heyecanı TV8 ekranlarında yaşanırken eleme potasında yer alan Evrim, Nisa, Anıl ve Hikmet kısa bir konuşma yapmaları için Acun Ilıcalı adaylara söz verdi. Gerilim ve heyecanın yükseldiği Survivor’da kim elendi, kim gitti sorusunun yanıtı Survivor SMS sıralaması 2022 sonuçlarına göre netleşti.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da büyük finale haftalar kala heyecan artarken eleme konseyi hem duygusal hem de nefes kesen anlara sahne oldu. Heyecanlı geçen ödül oyununun hemen ardından haftanın elemesinde, eleme adayları olan Evrim, Anıl, Nisa ve Hikmet’in SMS sonuçları açıklandı.

SURVİVOR KİM ELENDİ, dün gece Survivordan kim gitti 7 Haziran Survivor 2022 SMS sıralaması ile veda eden isim belli oldu

Acun Ilıcalı gecenin sonunda yaptığı açıklamada rakiplerinden daha az SMS oyunu alan yarışmacının Evrim olduğunu duyurdu. Survivor 2022 olma rüyasına veda eden Evrim, duygusal anlar yaşayarak tüm kırmızı ve mavi takım yarışmacılarını sevdiğini söyledi.

Gönüllüler takımı kadrosunda Survivor macerasına başlayıp son hafta değişen sistemle beraber Ünlüler takımına dahil olan Evrim Keklik, “Çok güzel bir 5 ay geçirdim. İyi ki buraya geldim. kendi dönemimde 8’inci All Star’da 15’inci oldum. Bence büyük bir başarı, ben burada elimden geleni yaptım. Bana oy atanların sayesinde ben burada kaldım.. Buradan gitmek istemiyorum hala ama gitmek zorundayım. Aslında bana güzel şeyler kazandırdınız. Adem’le anlaşamazdım ama bir haftada onu da sevdim. İnsanları tanımak lazım. Batu’yla da tartışmam kavgam oldu ama onu da seviyorum. Ağlamak istemiyorum, güzel şeylerin sonunda ağlanmaz.. ” dedi.

Survivor kim elendi 7 Haziran

7 Haziran 2022 Salı tarihli Survivor All Star yarışmasının son bölümünde Evrim, Nisa, Anıl ve Hikmet’in eleme potasında yer aldığı son konseyde rakiplerine göre daha az oy alarak elenen isim Evrim Keklik oldu.

Survivor 2022 All Star’a bu akşam veda eden isim belli oldu. Aday olan dört yarışmacı Nisa, Evrim, Anıl ve Hikmet arasından diğer yarışmacılardan daha az oy alan isim Evrim oldu. Evrim Keklik yarışmaya veda etti.

629fa0c986b24a1464f8dcfe.jpg

Survivor SMS sıralaması 2022

7 Haziran Survivor SMS sıralaması 2022 oy sonuçları izleyiciler tarafından merak edilirken bu sene acunn.com veya exxen.com üzerinden yayınlanan Survivor oy sıralaması izleyenlerle paylaşılmamaktadır.

Survivor son bölümde neler yaşandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8’in en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star’da yarışmacılar yeni bir ödül için performans sergiledi. Günün ödülü ise villada TV’de oyun keyfi, enfes akşam yemeği oldu. Ayrıca, oyunu kazanan takım televizyon sahibi de oluyor. Yarışmacıları akşam yemeğinde bekleyen menü; mantarlı tavuk sarma, mücver, fırında patates, salata, Alman pastası. Ayrıca kahve – çay keyfi kazanan takım tarafından yaşandı.

Azalan yarışmacılar nedeniyle setler 6’da bitti. İlk turun kazananı ünlüler oldu. İkinci turu da gönüllüler aldı. Takımlar en iyilere çıktı ve Evrim’in sayısı ile kazanan ünlüler oldu.

629fb19386b24a1464f8dd2c.jpg

Ayşe ile oyuna çıkan Nisa, kaybetmesinin hemen ardından farklı bir yüz ifadesi takındı. Ayşe ise yaptığı ağız hareketinin hiç hoş olmadığını ve ona yakışmadığını belirtti. Nisa, ”Seninki de hoş değil, senin de iki yüzlülüğün yakışmıyor.” yanıtını verdi. Benche gelen Ayşe ” İçindeki nefret kusmaya yer arıyor. Yenilmeyi hazmedemiyor galiba.” dedi. Üst üste Ayşe ile oyuna çıkan ve Nisa, benchte Evrim’le konu hakkında konuştu ve Evrim’in yanıtı, ”İkiniz de yakın arkadaşımsınız, üzülüyorum vallahi.” oldu.

Ayşe, oyun sırasında Nisa ile yaşanan gerilim hakkında, ”Nisa’ya yakıştıramadığım şeyler oldu oyun içinde. Benim taklidimi yapıyor ağız bükerek. Bana doğru bağırma sevinme gibi serzenişte bulundu. Hiçbir zaman saygısızlık yapmayı istemem.” dedi.

629fb19386b24a1464f8dd2e.jpg

Yanıt olarak Nisa, ”Her oyundan önce her rakibime başarılar dilerim. Hiçbir zaman Ayşe’den gelmedi. Saygı görmediğim zaman bir şekilde de cevabını veriyorum zaten.” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu